محل تبلیغ شما
سوال استقلالی‌ها درباره جایزه آقای گلی و جام اسنپی! کفش طلای شیخ دیاباته کجاست؟

تاریخ خبر: 1399/10/30

سوال استقلالی‌ها درباره جایزه آقای گلی و جام اسنپی! کفش طلای شیخ دیاباته کجاست؟

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال در دیدار تیمش با تراکتور گل اول بازی را به ثمر رساند و در‌واقع با این گل طلسم گل نزدن‌هایش در لیگ بیستم را هم شکست. شیخ که به خاطر مصدومیت چند بازی ابتدایی لیگ را از دست داده بود، پس از رهایی از بند آسیب‌دیدگی هم به خاطر ناآماده بودن کمتر فرصت بازی داشت و بنابراین تا پیش از مسابقه با تیم تراکتور پایش به گل باز نشده بود. البته او در دیدار دربی یک گل به پرسپولیس زد که آفساید بود تا این‌که طلسم گل نزدن‌هایش مثل فصل گذشته مقابل سرخ‌پوشان تبریزی شکسته شد.
 
نکته جالب اینجاست که فصل گذشته هم دیاباته به دلایل مشابه تا هفته نهم نتوانسته بود گلزنی کند و مقابل تراکتور طلسم‌شکنی کرد و با هت‌تریک مقابل این تیم که در آن مقطع مصطفی دنیزلی سرمربی اش بود، به ناکامی‌اش در فتح دروازه‌ها پایان داد و گام بلندی برای آقای گلی برداشت. دیاباته در پایان لیگ نوزدهم با 15‌گل زده آقای گل شد اما تا این لحظه که 11‌هفته از لیگ بیستم گذشته، او جایزه‌اش که کفش طلای آقای گل است را دریافت نکرده‌!
 
سازمان لیگ که در پایان هر فصل مراسم برترین‌ها را برگزار می‌کرد، امسال به بهانه کرونا این مراسم را لغو و اعلام کرد مراسم در زمان دیگری برگزار خواهد شد که تا امروز برگزار نشده و احتمال  برگزاری آن‌هم کم است. حال سوال هواداران استقلال و شاید خود دیاباته هم از متولیان فوتبال و سازمان لیگ این باشد که کفش طلا کجاست  و چرا آن را به باشگاه ارسال نمی‌کنند تا حداقل در یک مراسم نمادین این هدیه به آقای گلی لیگ اهدا شود؟

سازمان لیگ که با ارسال جام سوپرجام 97 به باشگاه پرسپولیس که به جام اسنپی شهرت دارد و حضور نمادین چند مسئول در این باشگاه برای اهدای جام به مسئولان پرسپولیس در این امر سابقه‌دار است‌، چرا چنین کاری را برای دیاباته و باشگاه استقلال نکرده است؟ 
 
روزنامه خراسان ورزشی

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است