محل تبلیغ شما
وزیربهداشت:ازکمبودها خجالت‌زده شدم

تاریخ خبر: 1394/4/10

وزیربهداشت:ازکمبودها خجالت‌زده شدم

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

وزیر بهداشت:
 
در بازدید از بیمارستان‌ها از کمبودها خجالت‌زده شدم
 
 
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بازدید سرزده خود از دو بیمارستان پایتخت در ماه رمضان گفت: پس از بازدید از این بیمارستان‌ها، از شرایط موجود و کمبود تخت این بیمارستان‌ها بسیار خجالت‌زده شدم.
به گزارش (ایسنا)، سیدحسن هاشمی دوشنبه شب درمراسم افطاری جمعی از خیرین و سازمان بهزیستی کشور که در شیرخوارگاه آمنه برگزار شد، ضمن اشاره به بازدید سرزده خود از دو بیمارستان لبافی‌نژاد و شهدای تجریش در ماه رمضان، اظهار کرد: در حال حاضر سه درصد از اعتبارات عمرانی را به ساخت بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها اختصاص داده‌ایم، اما همچنان با شرایط مطلوب فاصله زیادی داشته و حتی با کشورهای همسایه خود نیز فاصله چشمگیری را داریم. از نظر تعداد تخت و امکانات بیمارستانی با کمبودهای زیادی مواجه هستیم.
وی در رابطه با طرح تحول نظام سلامت نیز عنوان کرد: با اجرای این طرح در وزارت بهداشت، بسیاری از مشکلات شناسایی و حل شده است، زیرا در واقع حل مشکلات مردم دغدغه هر روز و هر شب من و دیگر اعضای هیات وزیران است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درپایان ضمن بیان اینکه کمک خیرین و توجه آنان به مشکلات مردم در دنیای سیاست‌زده امروز باعث افتخار دولت است، گفت: دولت تا جایی که توانسته تلاش کرده و در وزارت رفاه هم اقدامات خوبی برای حل مشکلات مردم صورت گرفته است. شخص رییس جمهوری نیز تاکید بسیار ویژه‌ای بر حل مشکلات مردم دارد و در کنار تاکید ایشان، حل این مسائل، دغدغه روز و شب هیات وزیران نیز است.
کاروکارگر

تگ ها