محل تبلیغ شما
مسابقات را زنانه مردانه کنید

تاریخ خبر: 1394/3/24

مسابقات را زنانه مردانه کنید

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

  مسابقات را زنانه مردانه کنید / مولاوردی: برای حضور در ورزشگاه همنوز تصمیم قطعی نگرفته ام

مسئولان فدراسیون جهانی والیبال به شدت روی حضور خانواده ها در سالن های ورزشی تمرکز کرده اند و منتظر بهانه اند تا میزبانی ها را از ایران بگیرند و در کشورهای همسایه برگزار کنند.

آریا صالحی- خبرگزاری خبرآنلاین؛ لیگ جهانی والیبال و میزبانی ایران در یکی از مهمترین مسابقات این رشته ورزشی.بدون شک کار ساده ای نیست.علاوه بر فراهم کردن زیر ساخت ها باید خیلی از چیزهای دیگر هم دست در دست هم بدهند تا ایران بتواند بدون هیچ مشکلی از این آزمون سربلند خارج شود.

مشکلات زیاد است و مدتی هم هست که دشمنان ایران روی خیلی از مسائل زوم کرده اند.آنها که حریف قدرت ملی پوشان والیبال نمی شوند دست روی نقطه ای گذاشته اند که به یکی از دغدغه های این روزها تبدیل شده؛حضور خانواده ها در ورزشگاه ها.

یکه تازی والیبال خاری شده است بر چشم دشمنان. آنها دوست ندارند موفقیت های ایران را ببینند.آنها ورود خانواده ها به سالن های ورزشی(که قبلا بدون هیچ مشکلی اتفاق افتاده است)را بهانه کرده اند. اتفاقی که پیامدهایی چون برگزاری بازی در کشور های همسایه،سقوط به سطح دو این مسابقات و هزار و یک مشکل دیگر را به همراه دارد.

روزی نیست که ایمیلی از طرف خانواده های علاقمند به رشته والیبال برای گراسا رییس fivb ارسال نشود.آنها برای اینکه بتوانند بازی های تیم ملی کشورشان را ببینند از او درخواست کمک کرده اند

سال های سال بود که بانوان بدون هیچ مشکلی مسابقات والیبال، بسکتبال، پینگ پنگ، هندبال و خیلی از رشته های ورزشی دیگر را بدون هیچ مشکلی از نزدیک تماشا می کردند، اما دقیقا مشکل از جایی شروع شد که در دولت قبل و به دلیل انجام بعضی از مانورهای تبلیغاتی اعلام کردند که ورود بانوان به ورزشگاه ها آزاد است! اتفاقی که از قبل هم آزاد بود اما با این حرکت تبلیغاتی باعث شد چون زیرساخت های لازم برای میزبانی از جمعیت بانوان وجود نداشت این مشکلات به وجود بیاید و ورود بانوان برای همیشه به استادیوم های ورزشی ممنوع شود.

حالا وقت تدبیر در دولت تدبیر و امید است.تدبیری که به قولی نه سیخ بسوزد و نه کباب.آب ها دارد به آسیاب دشمن ریخته می شود و آنها منتظر بهانه ای هستند تا جلوی یکه تازی والیبالیست های ایران را خارج از میدان مسابقه بگیرند.وقت آن است که با مدیریت کردن و همکاری فدراسیون والیبال،شورای امنیت،نیروی انتظامی و هر مقام مسئولی که در این قصه می تواند کاری انجام بدهد این مشکل هم حل شود و برنامه های آنهایی که چشم دیدن موفقیت های جوانان ایران را ندارند نقش بر آب شود.

اینکه فعلا یک سری مشکلات سر راه هست قبول،اینکه زیر ساخت ها هنوز به آن شکل آمادگی لازم را هم ندارد قبول،اینکه فضای ورزشگاه باید تلطیف شوند هم قبول اما حداقل برای اینکه حقی ضایع نشود و باتوان و خانواده ها هم نکه برای از دیدن بازی تیم ملی کشورشان محروم نباشند می توان بازی به بازی تماشاگران را راهی ورزشگاه کرد.یک روز آقایان و یک روز بانوان!بدون شک آقایان هم برای اینکه بانوان و خانواده ها بتوانند از تیم ملی کشورشان حمایت کنند از این تصمیم حمایت می کنند و سهمی را در حل کردن این مشکل برعهده می گیرند.مسئولین ما در دولت تدبیر و امید می توانند کارهایی از این قبیل انجام بدهند تا هم دست دشمنان از فتنه هایی که دارند کوتاه بماند و هم خانواده ها بدون هیچ مشکلی بازی تیم ملی کشورشان را تماشا کنند.

مولاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این سوال که آیا حضور زنان در سالن والیبال برای بازی روز 29 خرداد قطعی شده است یا خیر، گفت: این مصوبه باید توسط وزارت ورزش و جوانان ابلاغ شود.

وی در پاسخ به اینکه در بین جامعه زنان این مطالبه وجود دارد که شما به عنوان معاون رئیس جمهور در کنار دیگر زنان برای دیدن مسابقه والیبال در ورزشگاه حضور پیدا کنید، اظهار کرد: هنوز در مورد این مسئله تصمیم‌ قطعی نگرفته‌ام.

تگ ها