محل تبلیغ شما
«عصر یخبندان»، یک فیلم کنجکاوی برانگیز

تاریخ خبر: 1394/1/9

«عصر یخبندان»، یک فیلم کنجکاوی برانگیز

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است

ایسنا: «عصر یخبندان» تازه‌ترین فیلم مصطفی کیایی است که در بخش سودای سیمرغ سی‌و‌سومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده و براساس گزارش‌های اعلام شده پس از سه روز از آغاز جشنواره فیلم فجر جزو یکی از فیلم‌های پرطرفدار در سینماهای مردمی بوده است.

در این فیلم بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی، فرهاد اصلانی و ژاله صامتی از جمله بازیگرانی هستندکه در آن ایفای نقش کرده‌اند.

«عصر یخبندان» فیلمی است که به گفته تهیه‌کننده‌اش مسئولان باید حتما آن را تماشا کنند. منصور لشگری قوچانی دلیل این موضوع را کار تحقیقی عمیقی که بر ای فیلم انجام شده، می‌داند.

او می‌گوید: «عصر یخبندان» هم مانند «خط ویژه» فیلمی است که هم مخاطب از دیدن آن لذت می‌برد و هم مسئولان می‌توانند به عنوان یک کار تحقیقی به آن اشاره کنند و در لابلای سکانس‌های آن، راه کارهایی را هم برای حل بعضی از معضلات اجتماعی پیدا کنند.

در خلاصه داستان کنجکاوی برانگیز این فیلم سینمایی آمده است: در «عصریخبندان» خارپشت‌ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت‌ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.

این فیلم توسط نیما جعفری‌جوزانی تدوین شده و آرمان موسی‌پور ساخت موسیقی آن را برعهده داشته است. 

1 0
ادمین سایت   www.sarzaminjavid.com 1394/1/19 06:18:10

انتخاب عنوان و عکس به دلیل های زیادی صورت می گیرد که البته شخصی نیست . شاهد هم استقبال بی سابقه از خبرهای اینچنینی است . با سپاس از حسن توجه شما

0 1
azadeh   1394/1/10 22:13:49

بهتر بود عکس هنرپیشه در رابطه با فیلم انتخاب میشد نه سلیقه ای، بطور مثال خانم مهتاب کرامتی که بازیگر بزرگی هم هستن در رابطه با این فیلم عکسهای خوبی دارند که بهتر بود عکس ایشان انتخاب میشد