محل تبلیغ شما

اين هم از رسايي

1393/11/19

قانون:رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری سخنان حمید رسایی را کذب خواند و گفت :

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

نمی خواستیم نام این برادرمان برده شود اما اگر بیش از این اصرار کند، پرونده اش را آشکار می‌کنیم. حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین «محمد اشرفی اصفهانی» در گفت‌و‌گو با ایرنا در واکنش به سخنان اخیر نماینده تهران افزود: سازمان بازرسی پرونده تخلفات وی را در دورانی که مدیر کل ارشاد اسلامی قم بوده است، به هیات تخلفات ارسال کرده و مرتب هم پیگیر موضوع است. حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته گذشته پس از پایان جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفته بود که او جزو آن دو نماینده‌ای نبوده که اشرفی اصفهانی اعلام کرده از خدمات دولتی محروم شده اند.
  رسايي براي حفظ آبرويش تهمت می‌زند
رسایی با بیان اینکه اشرفی اصفهانی جزو رد صلاحیت‌های انتخابات قبلی بوده و هم اکنون جایگاهی که در آن قرار دارد نیز غیرقانونی است، افزوده بود: این بدین معناست که اشرفی اصفهانی قانونا نمی تواند در هیات تخلفات باشد، البته بقیه اعضای هیات تخلفات ریاست جمهوری نیز جایگاهی که در آن قرار دارند غیرقانونی است چون طبق قانون انتصاب هیات تخلفات سه ساله است و هنوز مدت زمان قانونی اعضای هیات تخلفات قبلی تمام نشده است. اشرفی اصفهانی در مصاحبه ديروز با ایرنا خطاب به رسایی گفت: شما به خاطر حفظ آبروی خود، همچنین مجلس و نمایندگان محترم مجلس، سخنی نگویید که خلاف آن ثابت شود. اظهارات شما تهمت است.
  حمله رسايي به اشرفي اصفهاني
رئيس هیات بدوی يك رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری افزود: ضرورت نمی‌دیدم که به این بحث‌ها و اظهارات آقای رسایی پاسخ دهم اما برای اینکه اذهان مردم روشن شود، لازم است توضیحاتی را ارائه کنم. وی اظهار داشت: ما نام افرادی را که در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری پرونده دارند ، نگفتیم که آقای رسایی بخواهند از خودشان دفاع کنند اما ایشان پس از پایان جلسه علنی مجلس در هفته گذشته در جمع خبرنگاران نام مرا بردند و به جایگاه حقوقی و حقیقی من حمله کردند.
  رسايي پرونده دارد
مشاور نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: نخست اینکه جناب آقای رسایی بدانند دارای پرونده هستند و سازمان بازرسی کل کشور پرونده وی و برخی دیگر از مدیران و مسئولان عالیرتبه دولت قبل چه مدیران، چه وزرا و چه معاونان را به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری ارسال کرده است. اشرفی اصفهانی با بیان اینکه تاکنون حدود 800 پرونده به هیات تخلفات ارسال شده است، ادامه داد: ما تنها به 130 تا 140 مورد رسیدگی کرده‌ایم و فرصت کافی برای رسیدگی به بقیه پرونده‌ها نبوده است که از جمله پرونده‌های رسیدگی شده، مربوط به دو تن از نمایندگان محترم مجلس فعلی است که از اظهارات جناب آقای رسایی کاملا مشخص شد خودشان می‌دانستند اینجا پرونده دارند به همین دلیل موضوع را باز کرده و از خود دفاع کرده اند.
  احكام احمدي نژاد با خود او رفته است
وی با اشاره به اینکه نهاد ریاست جمهوری دارای دو هیات بدوی «یکم» و «دوم» رسیدگی به تخلفات اداری و یک هیات تجدید نظر است، توضیح داد: احکام مسئولان این سه بخش توسط رئيس دفتر رئيس جمهوری صادر شده است، آقای رسایی گفته اند دوران مسئولیت افرادی که در دولت قبل در این سمت بودند، ناتمام مانده و اعضای جدید منصوب شده‌اند و آراي هیات جدید جایگاه قانونی ندارد و معتبر نیست؛ که در پاسخ باید بگویم این‌گونه نیست.مشاور نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد: رئيس جمهور قبلی وقتی رفت، به تبع آن همه احکام وی نیز خواهد رفت. کسی دیگر نمی تواند ادعایی داشته باشد، من در پستی چون از رئيس دفتر آقای احمدی نژاد حکم گرفته ام اکنون نیز باید حضور داشته باشم، به ویژه در این هیات که جایگاه بسیار مهمی دارد و تخلفاتی که از سوی برخی دستگاه‌ها ارسال می‌شود، باید در این دولت و کسانی که از ناحیه این دولت حکم گرفته اند، بررسی شود. وی اضافه کرد: آقای احمدی نژاد رفت و هیات دولتش هم رفت، بنابراین حکم هایی که در هر موضوعی صادر شده به طور کلی منتفی و لغو است که آقای رسایی گفته اند احکام صادر شده برای اعضای هیات تخلفات سه ساله بوده است و نباید در دولت جدید تغییر می‌کردند. باید حکم اعضای هیات تخلفات توسط دولت کنونی و دفتر رئيس‌جمهوری صادر شود و مسئولیت جدید به افراد جدید داده شود.
  حضور رسايي در هيات بدوي 
رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه رسایی گفته این هیات مبنای قانونی ندارد و آراي آن باطل است، تصریح کرد: «باید به نکته دوم این‌گونه اشاره کنم که جناب آقای رسایی اگر شما این هیات را غیرقانونی می‌دانید چرا اینجا تشریف آوردید و از خود دفاع کردید. ما یک مرتبه توسط هیات رئيسه مجلس شورای اسلامی نامه ای برای شما فرستادیم و هیات رئيسه هم به شما اخطار کردند که به هیات تخلفات نهاد رفته و از خودتان دفاع کنید. شما نیز زیر بار نرفتید و پس از نمی روم نمی‌روم‌ها بالاخره ناچار به آمدن به هیات تخلفات شدید.»اشرفی اصفهانی در ادامه خطاب به رسایی گفت: پس از آن نخست یکبار برای ما نامه نوشتید و از خودتان دفاع کردید اما به دلیل اینکه این اقدام کافی نبود، ناچار به مراجعه حضوری در هیات تخلفات نهاد شدید. وی یادآور شد: از همه مهم‌تر اینکه دو تن از قضات خوشنام، متعهد و با سابقه بسیار طولانی توسط ریاست محترم قوه قضاییه جهت عضویت در این هیات منصوب شده اند.
  رسايي انكار كند تخلفش را بر ملا می‌كنيم
اشرفی اصفهانی در پاسخ به این سوال که آیا موارد تخلفات این نماینده تهران را می‌توانید بفرمایید، اظهار داشت: نمی توانم موارد تخلفات ایشان را بگویم اما اگر ایشان بر اظهارات خود اصرار کنند، ناچاریم پرونده‌شان را برملا کنیم.
  فرار رو به جلوي رسايي
رسایی گفته بود: آقای اشرفی اصفهانی و آقای وطنی که شوهر خواهر روحانی است عضو هیات تخلفات هستند که البته آقای وطنی به دنبال پرونده سازی برای دیگران است و تمام آرایی که این هیات می‌دهد باطل و تخلف است یعنی خود اینها باید به هیات تخلفات معرفی شوند. نماینده مردم تهران افزوده بود: نهاد ریاست جمهوری نمی تواند خودش هیات تخلفات را عوض کند و یک هیات تخلفات جدید بگذارد. فعلا جایگاه اشرفی اصفهانی و شوهرخواهر آقای روحانی و دیگر اعضای این هیات غیرقانونی است. رسایی گفته بود که اشرفی اصفهانی در جایگاه غیرقانونی حرف‌های دو پهلو می‌زند.
  تاكيد سازمان بازرسي بر پرونده رسايي
رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: سازمان بازرسی اصرار دارد که پرونده آقای رسایی به دقت بررسی شود.اشرفی اصفهانی اضافه کرد: نمی خواستیم نام این برادرمان برده شود به عنوان کسی که نماینده مجلس است و در هیات تخلفات پرونده دارد اما چون ایشان پس از پایان جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران این مطالب را مطرح کرده و سپس نام مرا هم برده است ناگزیر شدم تا ذهن مردم روشن شود. وی ادامه داد: آقای رسایی نمی‌تواند در هر مسئله ای که بخواهد اظهار نظر کند و خود را به گونه‌ای مطرح کند و از هم اکنون نیز بگوید در مجلس آینده حضور دارم.
  رسايي شكايت كند،ما نيز شكايت می‌كنيم
مشاور نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: نتیجه بررسی‌های هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد این شد که ایشان متخلف و 5 سال از مسئولیت‌های دولتی محروم است.وی تاکید کرد: کسانی که تخلف دارند به ویژه تخلفات مالی، تخلف آنها به هیچ عنوان قابل گذشت نیست و باید به طور کامل و دقیق بررسی شود.رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد: شما گفتید که به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت می‌کنید، خود شما در این کمیسیون ذی‌نفع هستید و حضور دارید، می‌خواهید در این کمیسیون شکایت کنید، این کار را انجام دهید، اما ما نیز از شما شکایت می‌کنیم که به بنده تهمت زده و گفته‌اید آقای اشرفی اصفهانی که رد صلاحیت شده است، نمی تواند در جایگاه رئيس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری قرار گیرد.
  قصد داشتيم با رافت اسلامي برخورد كنيم
اشرفی اصفهانی ادامه داد: بنده به عنوان یک چهره سیاسی، علمی، دانشگاهی و فرزند شهید محراب رسما به دادگاه روحانیت شکایت خواهم کرد که آقای رسایی به من تهمت زده و اهانت کرده است.رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری توضیح داد: ما به بیش از 40 درصد پرونده‌ها رای برائت داده‌ایم که البته سازمان بازرسی بسیاری از آنها را نمی پذیرد. ما می‌خواهیم با حسن نیت و رافت اسلامی بدون اینکه مسائل سیاسی در این پرونده‌ها لحاظ شود رای دهیم.
  محكوميت رسايي حقوقي است نه سياسي
وی اضافه کرد: آقای رسایی بدانند رایی که به ایشان داده شده، بدون ملاحظه مسائل سیاسی بوده است، آنچه از سازمان بازرسی به هیات تخلفات ارسال شده است، کارشناسانی با 30 سال سابقه حقوقی در نهاد ریاست جمهوری، بررسی کرده اند و در نهایت رای آنها منتج به این شد که ایشان دیگر صلاحیت داشتن مسئولیت در آینده را ندارند و رای 5 سال محرومیت از پست‌های دولتی را داده اند. وی تاکید کرد: اگر این رای و مساله، سیاسی بود، می‌گفتند باید 30 سال از کارهای دولتی محروم شوند.رئيس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این هیات قانونی و آرا آن نیز قانونی و دقیق است، تصریح کرد: آراي این هیات، سیاسی نبوده و کاملا حقوقی است. ما در صدد مچگیری نبوده و نیستیم. خدا نکند که این‌گونه باشد چرا که روز قیامت باید در پیشگاه عدل الهی پاسخگو باشیم. وی مسئولیت خود در هیات تخلفات نهاد ریاست جمهوری را سخت و دشوار توصیف کرد و گفت: اگر آقای رسایی ادعا و اعتراضی دارند باید به دیوان عدالت اداری شکایت و به سازمان بازرسی مراجعه کنند که چرا برای وی پرونده فرستاده است.

شرق :

اشرفی‌اصفهانی خطاب به رسایی:
اصرار کند، پرونده را برملا می‌کنم
آمنه شیرافکن

ماجرای تخلف دو نماینده تهران در مجلس نهم بالا گرفته و این‌بار به صراحت نام «حمید رسایی» در میان است. پرونده مربوط به دوره مدیرکلی او در ارشاد قم بوده و گویا حکم پنج‌سال انفصال از خدمت نیز به همین دلیل برای او در نظر گرفته شده است. البته رسایی می‌گوید «هنوز هیچ حکم کتبی به او نرسیده است.»
رسایی ساعاتی پس از گفت‌وگوی روز گذشته محمد اشرفی‌اصفهانی با «ایرنا»، در گفت‌وگو با «فارس» مدعی شده سخنان اشرفی، مقابله دولت یازدهم با منتقدان است و زنهار داد که دولت داس برداشته و باید منتظر واکنش او در مجلس باشد. این هفته مجلس تعطیل است و رسایی برای ایراد نطق در صحن علنی باید یک هفته‌ای در انتظار باشد. 
به گفته اشرفی‌اصفهانی، براساس حکم هیات بدوی رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست‌جمهوری، حمید رسایی پنج‌سال از مناصب حساس دولتی برکنار شده و تنها می‌تواند در اعتراض به این حکم به دیوان عدالت اداری شکایت برد. کنایه دیگر اشرفی به رسایی این است که او آن‌طور که از حضور انتخاباتی بعدی‌اش خبر داده، قادر نخواهد بود در انتخابات مجلس دهم نام‌نویسی کند. رسایی نیز این اقدام اشرفی را سناریوسازی و سیاستی کثیف برای مواجهه با منتقدان عنوان کرده است. 
اشرفی به رسایی هشدار داده که «اگرچه نمی‌خواستیم نام این برادرمان برده شود اما اگر بیش از این اصرار کند، پرونده‌اش را آشکار می‌کنیم.»
«محمد اشرفی‌اصفهانی» تاکید دارد که «سازمان بازرسی پرونده تخلفات او را در دورانی که مدیرکل ارشاد اسلامی قم بوده، به هیات تخلفات ارسال کرده و مرتب هم پیگیر موضوع است.»
جناب رسایی بداند که دارای پرونده است
رسایی یکشنبه گذشته پس از پایان جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفته بود که او جزو آن دو نماینده‌ای نبوده که اشرفی‌اصفهانی اعلام کرده از خدمات دولتی محروم شده‌اند. او البته تاکید داشته که اشرفی به طور قانونی نمی‌تواند در هیات تخلفات باشد. 
حالا اشرفی خطاب به رسایی گفته «شما به خاطر حفظ آبروی خود، همچنین مجلس و نمایندگان محترم مجلس، سخنی نگویید که خلاف آن ثابت شود. اظهارات شما تهمت است.»او نه برای بحث با رسایی که این‌بار با هدف روشن‌شدن افکار عمومی تاکید کرده که «ما نام نگفتیم که آقای رسایی بخواهد از خودش دفاع کند اما ایشان پس از پایان جلسه علنی مجلس در هفته گذشته در جمع خبرنگاران نام مرا برد و به جایگاه حقوقی و حقیقی من حمله کرد.»
اشرفی در ادامه خطاب به رسایی گفته «نخست اینکه جناب رسایی بداند دارای پرونده است البته از اظهارات جناب آقای رسایی کاملا مشخص شد خودشان می‌دانستند اینجا پرونده دارند به همین دلیل موضوع را باز کرده و از خود دفاع کرده‌اند.»
پرونده‌سازی برای من با اهداف سیاسی در قم طراحی شد
رسایی در نامه‌اش به فارس مدعی شده آقای «م» در نهاد ریاست‌جمهوری برای این ماجرا برنامه‌ریزی رسانه‌ای کرده و بنا بوده نخست با توجیه چند خبرنگار موضوع کلید بخورد و بعدتر همان خبرنگاران در مجلس سراغ رسایی آمده و به گفته او «اهداف اربابان خود را از این فضا‌سازی لو دادند.»او مدعی است در نامه مورخ چهاردهم اسفند ٩٢ به هیات بدوی تخلفات ریاست‌جمهوری، همچنین به این هیات اعلام شده پرونده شکایت سازمان بازرسی - که آن هم قبل از دوره مدیریت آقای سراج در راس سازمان بازرسی با اهداف سیاسی در قم طراحی شده بود و مسوولان فعلی سازمان بازرسی از آن مطلع هستند- در شعبه دوم دادگاه تجدید نظر ویژه روحانیت مطرح و بعد از بررسی، رای به موقوفه‌بودن تعقیب و پرونده در تاریخ ٢٥آذر سال ٩٢ مختومه شده است. 
رسایی تاکید دارد: «پرونده مورد بحث که مربوط به حدود هفت‌سال قبل است، پیش از این وقتی در دادگاه ویژه روحانیت مورد رسیدگی قرار گرفت، با تبرئه مختومه شد. اما در هیات‌بدوی رسیدگی به تخلفات ریاست‌جمهوری دولت دهم که در اختیار نزدیکان حلقه انحرافی اطراف رییس‌ دولت وقت بود، به دلیل مواضع بنده درخصوص حلقه انحرافی، نه بسته شد و نه مورد رسیدگی قرار گرفت تا به عنوان زخمی باز در زمان لازم مورد رسیدگی قرار گیرد.»
احمدی‌نژاد رفت و احکامش هم رفت
اشرفی‌اصفهانی با اشاره به اینکه نهاد ریاست‌جمهوری دارای دو هیات بدوی «یکم» و «دوم» رسیدگی به تخلفات اداری و یک هیات تجدید نظر است، توضیح داده «احکام مسوولان این سه بخش توسط رییس دفتر رییس‌جمهوری صادر شده، آقای رسایی گفته‌اند، دوران مسوولیت افرادی که در دولت قبل در این سمت بودند، ناتمام مانده و اعضای جدید منصوب شده‌اند و آرای هیات جدید جایگاه قانونی ندارد و معتبر نیست؛ در پاسخ باید بگویم این‌گونه نیست. رییس دولت قبلی وقتی رفت، به تبع آن همه احکام او نیز خواهد رفت. کسی دیگر نمی‌تواند ادعایی داشته باشد. احمدی‌نژاد رفت و هیات دولتش هم رفت، بنابراین حکم‌هایی که در هر موضوعی صادر شده به طور کلی منتفی و لغو است.»
اگر اینجا غیرقانونی است، پس چرا اینجا تشریف آوردید
رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد با بیان اینکه رسایی گفته این هیات مبنای قانونی ندارد و آرای آن باطل است، خطاب به رسایی گفته «اگر شما این هیات را غیرقانونی می‌دانید چرا اینجا تشریف آوردید و از خود دفاع کردید. ما یک مرتبه توسط هیات‌رییسه مجلس نامه‌ای برای شما فرستادیم و هیات‌رییسه هم به شما اخطار کردند که به هیات تخلفات نهاد رفته و از خودتان دفاع کنید. شما نیز زیر بار نرفتید و پس از نمی‌روم نمی‌روم‌ها بالاخره ناچار به آمدن به هیات تخلفات شدید. پس از آن نخست یک‌بار برای ما نامه نوشتید و از خودتان دفاع کردید اما به دلیل اینکه این اقدام کافی نبود، ناچار به مراجعه حضوری شدید.»او افزوده: «از همه مهم‌تر اینکه دو نفر از قضات خوشنام، متعهد و با سابقه بسیار طولانی توسط ریاست محترم قوه‌قضاییه جهت عضویت در این هیات منصوب شده‌اند. اگر هیات بدوی قانونی نیست، شما بر چه مبنای حقوقی، عقلانی و منطقی در اینجا حضور یافته و از خود دفاع کردید.»
اگر اصرار کند، ناچارم پرونده را برملا کنم
اشرفی‌اصفهانی بنا ندارد توضیحی درباره تخلف رسایی در دوره مدیرکلی‌اش در ارشاد قم بدهد، اما با لحنی تند رسایی را خطاب قرار داده که «نمی‌توانم موارد تخلف ایشان را بگویم اما اگر بر سخنان خود اصرار کند، ناچاریم پرونده را برملا کنیم. در ضمن سازمان بازرسی اصرار دارد که پرونده آقای رسایی به دقت بررسی شود. رسایی نمی‌تواند در هر مساله‌ای که بخواهد اظهار نظر کند و خود را به گونه‌ای مطرح کند و از هم اکنون نیز بگوید در مجلس آینده حضور دارم.»
پیش از این رسایی خطاب به اشرفی گفته بود که او برای شرکت در انتخابات مجلس رد صلاحیت شده و حالا او خطاب به رسایی می‌گوید: «آقای رسایی اگر شما توانستید، ثابت کنید من برای انتخابات نمایندگی مجلس در ادوار گذشته رد صلاحیت شده‌ام. ما درصدد گفتن نام کسی نبودیم، اینکه نام آقای رسایی مطرح شد، خود ایشان مقصر بود، وی پیش‌دستی و مساله را باز کرد.»
شکایت اشرفی از  رسایی به دادگاه روحانیت
او همچنین رسایی را تهدید کرده که به عنوان یک چهره سیاسی، علمی، دانشگاهی و فرزند شهید محراب رسما به دادگاه روحانیت شکایت خواهم کرد، چرا که رسایی به او تهمت زده و اهانت کرده است. 
رسایی همچنین پیش‌تر تهدید کرده بود که در مورد حکم اخیر به کمیسیون اصل ٩٠ شکایت می‌برد، اما اشرفی به صراحت خبر داده که او به عنوان نایب‌رییس این کمیسیون در آنجا ذی‌نفع به شمار می‌آید. 
اشرفی همچنین خطاب به رسایی گفته «آقای رسایی بدانند رایی که به ایشان داده شده، بدون ملاحظه مسایل سیاسی بوده، آنچه از سازمان بازرسی به هیات تخلفات ارسال شده است، کارشناسانی با ٣٠سال سابقه حقوقی در نهاد ریاست‌جمهوری، بررسی کرده‌اند. اگر این رای و مساله، سیاسی بود، می‌گفتند باید ٣٠سال از کارهای دولتی محروم شوند. ما درصدد مچ‌گیری نبوده و نیستیم.»
به نظر می‌رسد بگومگوی رسانه‌ای روز گذشته اشرفی‌اصفهانی و رسایی تازه شروع شده و باید دید پیروز این پیکار رسانه‌ای که خواهد بود. رسایی برای هفته آینده و صحن علنی مجلس هشدار داده که بسیاری از ناگفته‌ها پیرامون پرونده اخیرش در ریاست‌جمهوری را افشا خواهد کرد و اشرفی نیز آب پاکی روی دست رسایی ریخته که این ره که می‌روید به ترکستان است. حمید رسایی تا به اینجای کار حق شکایت به دیوان عدالت اداری را دارد و باید دید که حکم نهایی پرونده او چه خواهد بود. علاوه بر رسایی تا به اینجای کار، پرونده دو نماینده دیگر نیز نهایی شده که حکم یکی از اینها ١٠ سال انفصال از خدمت است و حکم پرونده دیگر هنوز نهایی نشده است. 

 


Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sarzamin/public_html/includes/motarjem.php on line 11

تگ ها

4 0
موسی   1393/11/19 14:36:34

ای دلواپس .