محل تبلیغ شما
واکنش ظریف به منافقین

تاریخ خبر: 1395/4/23

واکنش ظریف به منافقین

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

واکنش ظریف به حضور ترکی فیصل در نشست منافقین

 

وزیر امور خارجه کشورمان ، حضور ترکی الفیصل مقام امنیتی عربستان در اجتماع منافقین در پاریس را نشانه بی‌کفایتی این‌گونه افراد دانست که مانند صدام آینده خود را به تروریست‌ها گره می‌زنند. 

به گزارش ایسنا ، محمد جواد ظریف در فرودگاه آستانه قزاقستان درباره اجتماع منافقین در پاریس و میزبانی فرانسه گفت: متاسفانه این تحول جدیدی نیست حضور گروهک تروریستی منافقین در فرانسه سال‌هاست که آغاز شده است و این بازی سیاسی هم که سالانه برگزار می کنند نخستین بار نیست. 

وی افزود: این بازی که شکل گرفته همه ساله با تعدادی از افراد با شناسنامه معیوب از کشورهای مختلف حضور می‌یابند و سخنرانی می‌کنند. 

ظریف تصریح کرد: افرادی مانند «بولتون »و «گینگریچ »سال هاست که در این اجلاس حاضر می‌شوند و از تروریست ها حمایت می‌کنند که آن هم اتفاق جدیدی نیست و همیشه سیاست‌شان همین بوده است. 

رییس دستگاه دیپلماسی با ابراز تاسف از حضور ترکی الفیصل در اجتماع منافقین افزود: وی هم تولید کننده القاعده و طالبان بوده و هم نقش بسیار ننگینی در سابق رژیم سعودی داشته است که حضورش قدری خبرساز شد که ان هم نشان دهنده بی کفایتی و بی درایتی این افراد است که مانند صدام اینده خود را به تروریست‌ها گره می‌زنند. 

وی با بیان این‌که «موارد اختلافی درباره رژیم حقوقی دریای خزر کم شده است.» درباره دستور کار سفرش به قزاقستان افزود: چند اجلاس سران و وزرای خارجه کشورهای ساحلی خزر در گذشته برگزار شده و بحث های خوبی درباره رژیم حقوقی این دریا صورت گرفته است. هنوز نکاتی وجود دارد که نیاز است درباره انها گفتگوهای بیشتری میان وزرا صورت گیرد. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می توان درباره تدوین رژیم حقوقی در این اجلاس امیدوار بود تصریح کرد: این که ایا در این اجلاس بتوانیم به نتیجه کاملی برسیم با توجه به نکات باقی مانده قدری خوشبینانه است. 

وی تاکید کرد: باید از این فرصت برای بررسی بیشتر موضوعات استفاده کنیم تا در اجلاس اینده سران بیش از پیش به نتیجه نزدیکتر شویم. 

ظریف گفت: البته در این مدت همکاریهای خوبی میان همسایگان خزر  در زمینه های محیط زیست و نگهداری از منابع شیلات و ابزیان  این دریا انجام شده است و در بسیاری موارد به ویژه درباره این که خزر باید دریای صلح و دوستی باشد و بیگانگان در ان حضور نداشته باشند اتفاق نظر وجود دارد. 

رییس دستگاه دیپلماسی همچنین از فرصت مناسب اجلاس خزر برای دیدار رسمی یا گفتگوهای سرپایی با  همتایانش از کشورهای ساحلی این دریا خبر داد. 

 

 

ترکی الفیصل از مرگ مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین خبر داد.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از العربیه، «ترکی الفیصل» رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در اجتماع حامیان منافقین در پاریس ، از مرگ مسعود رجوی سرکرده این گروهک تروریستی خبر داد.

الفیصل خطاب به مریم رجوی از مسعود به عنوان «همسر مرحومتان» یاد کرد.


وی در این اجتماع به اهداف شوم رژیم عربستان و همبستگی این رژیم با منافقین اعتراف کرد و گفت:من هم می‌خواهم که رژیم (ایران) سقوط کند.

مسعود رجوی به درک واصل شد


مسعود رجوی به درک واصل شد
 


به نقل از گروه فیلم وَ صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ ترکی الفیصل رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان دَر گردهمایی منافقین با اعلام خبر مرگ مسعود رجوی خبرساز شده است.
 

دانلود,مسعود رجوی,گردهمایی منافقین,فیلم,منافقین,عربستان,ترکی الفیصل,گردهمایی,رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان,مرگ

 

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid