محل تبلیغ شما
مقدمات مرخصی جعفرعظیم زاده

تاریخ خبر: 1395/4/10

مقدمات مرخصی جعفرعظیم زاده

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

«محمدعلی جداری فروغی»، وکیل جعفر عظیم زاده در گفت‌وگو با ایلنا گفت: امروز ساعت 11 صبح جهت تعیین تکلیف مرخصی موکلم به قاضی ناظر زندان مراجعه کردم.

وی در توضیح اتفاقات امروز بابیان اینکه به دنبال انجام مذاکرات مراحل لازم برای بررسی وثیقه 450 میلیون تومانی موکلش در دادسرا طی شده است، گفت: با توجه به اتفاقی که امروز افتاد می‌توان گفت که مقدمات مرخصی عظیم زاده آماده است.

این وکیل دادگستری بابیان اینکه مقام قضایی مربوطه با نظر مساعد اعلام کرد که موارد بررسی و نتیجه در اسرع وقت به اطلاع خواهد رسید؛ افزود: با توجه به شرایط جسمی موکلم و فراهم بودن مقدمات، امیدوارم مقامات قضایی مساعدت لازم را به عمل بیاورند و با مرخصی موکلم موافقت شود.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid

0 0
ایلنا   1395/4/10 06:47:47

همسر جعفر عظیم‌زاده با ارسال نامه‌ای به ایلنا در واکنش به انتشار خبری مبنی بر تکذیب ملاقات دادستان تهران با همسر جعفر عظیم‌زاده اظهار داشت: در حالی که همسرم در بیمارستان و تحت نظر سه مامور است و خودم نیز در بیمارستان حضور دارم خبر درخواست من برای دیدار با دادستان به صورت گسترده منتشر شده است که در اینباره باید بگویم هرگز در هیچ مصاحبه‌ای عنوان نکرده‌ام که با دادستان محترم تهران ملاقات کرده‌ام.

او با بیان اینکه خواسته‌ ما رسیدگی مجدد به پرونده و رفع اتهام‌های امنیتی است، متذکر شد: یکی از وکلای ما درخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور تقدیم کرده و منتظر نتیجه رسیدگی هستیم.

همسر عظیم‌زاده تصریح کرد: بر خلاف آنچه که در خبر مبنی بر موافقت دادستانی با مرخصی جعفر عظیم‌زاده آمده است، باید بگویم علیرغم سپردن وثیقه ۴۵۰ میلیون تومانی از سوی خانواده از یک هفته پیش، ایشان با سرباز مراقب همچنان بر روی تخت بیمارستان است و اگر با مرخصی ایشان موافقت شده چرا او هنوز و پس از گذشت یک هفته از سپردن وثیقه ۴۵۰ میلیون تومانی هنوز در بیمارستان است؟

همسر جعفر عظیم زاده در پایان تاکید کرد که رسانه‌ها نسبت به یک زندانی کارگر که در اعتصاب غذا و شرایط نامساعد جسمی است، انصاف داشته باشند و مقام‌های قضایی نیز در اجرای قانون کمک و همکاری فرمایند.