محل تبلیغ شما
تجمع دراعتراض به هیأت مدیره باشگاه استقلال

تاریخ خبر: 1395/3/17

تجمع دراعتراض به هیأت مدیره باشگاه استقلال

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

بنر فتح‌الله‌زاده و تشویق علیرضا منصوریان

تجمع هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش در اعتراض به تصمیمات هیأت مدیره

تهدید جدی علی منصوریان/ قنبرزاده مدیرعامل استقلال شود، منصوریان استعفا می دهد

منصور پورحیدری: اگر مدیری پرسپولیسی است، در استقلال چه‌ کار می‌کند؟

قنبرزاده: مدیرعاملی من در استقلال به خاطر گرشاسبی حرف سخیفی است

تعدادی از هواداران استقلال صبح امروز با حضور در محل وزارت ورزش و جوانان مقابل درب این مجموعه حاضر شده و با در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان برکناری افشارزاده و هیأت مدیره باشگاه استقلال شدند.

این تعداد از هواداران که روز گذشته در صفحات اجتماعی با یکدیگر وعده کرده بودند ساعت 11 امروز مقابل وزارت ورزش حاضر شده و به عملکرد اعضای هیأت مدیره اعتراض کنند.

این تعداد از هواداران استقلال از عملکرد این تیم در فصل گذشته و نحوه یارگیری و مسائل مختلف ناراضی بوده و به همین علت مقابل درب وزارت ورزش تجمع اعتراض‌آمیز داشتند.

هواداران معترض یک بنر از علی فتح‌الله زاده را روبه‌روی درب ورودی وزارت ورزش و جوانان در دست دارند و علیرضا منصوریان را تشویق می کنند.

 

 

در حالیکه منصوریان در حال بستن استقلال است، اما اخبار مدیریتی باشگاه استقلال حسابی او را نگران کرده است.

به گزارش وب سایت نود، پس از انتخابات فدراسیون فوتبال و توافق هایی که بین رئیس فعلی و جبهه ای از اعضای مجمع انجام شده است، قرار بود که منصور قنبرزاده سرپرست سازمان لیگ شود، اما ظاهرا مهدی تاج برای معرفی او هنوز کار خاصی نکرده و از طرفی هنوز جلسه هیات رئیسه فدراسیون را هم برگزار نکرده است.

 در گزارش ها داشتیم که وزارت ورزش و جوانان با تغییر دبیرکل کنونی فدراسیون فوتبال یعنی علیرضا اسدی مخالف است و البته از سویی مهدی تاج هم نمی خواهد اسدی دبیرکل بماند. از طرف دیگر به نظر می رسد مهدی تاج نمی خواهد منصورقنبرزاده که از طرف وزارت حمایت می شود سرپرست سازمان لیگ شود. شاید به همین دلیل بود که بر مدیرعامل شدن منصور قنبرزاده منتشر شد تا به نوعی وزارت ورزش، نشان دهد اگر مهدی تاج وی را برای سرپرستی سازمان لیگ معرفی نمی کند، اما گزینه وزارت برای مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران است. باشگاهی که البته در کادرفنی اش دچار تغییر و تحول شده و کسی سرمربی اش شده که خاطرات خوبی ازمنصور قنبرزاده مدیرعامل سابق نفت تهران ندارد.

علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلال ظاهرا تهدید کرده که اگر قنبرزاده مدیرعامل استقلال شود، از سرمربیگری استقلال استعفا می دهد. علیرضا منصوریان امروز شاهد استعفای مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال هم بود که در نوع خودش جالب به نظر می رسید.

او که حسابی از روزهای مدیریت قنبرزاده درنفت تهران نالان است به صورت جدی تهدید به استعفا کرده و همین ماجرا مطمئنا به این راحتی اجازه نخواهد داد که وزارت ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، قنبرزاده را به عنوان مدیرعامل استقلال اعلام کنند.

روزهایی که قنبرزاده مدیرعامل بود و علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران، این تیم بحران مالی داشت و روزهای سختی را پشت سر گذاشت و حتی بازیکنان تیم نفت مشکل تغذیه ای هم داشتند و با نیمرو خوردن به مسابقات می رفتند.

 مطمئنا منصوریان حاضر نیست که این روزها دوباره برایش آن هم در باشگاه استقلال، تکرار شود. آن هم منصوریانی که پیش از حضورش گفته بود اگر به استقلال بیاید، بالا تا پایینش را عوض می کند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اگر پرویز مظلومی اعتقاد دارد برخی مدیران این باشگاه، پرسپولیسی بودند، پس این افراد در استقلال چه کار می‌کردند؟

به گزارش وبسایت نود ، منصور پورحیدری درباره افشاگری پرویز مظلومی و اینکه اعتقاد داشت برخی از مدیران استقلال، پرسپولیسی بودند، عنوان کرد: به دلیل بیماری، پنج شش ماه اخیر کنار تیم حضور نداشته و نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده است. نمی‌دانم منظور مظلومی چه کسانی است و باید خودش پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه مظلومی در خصوص پرسپولیسی بودن برخی از مدیران استقلال صحبت کرده است، گفت: اگر این افراد پرسپولیسی بودند، در استقلال چه کار داشتند و چرا به پرسپولیس نرفتند؟ بهتر است خود مظلومی در این زمینه صحبت کند.

سرپرست تیم استقلال در مورد اینکه مظلومی گفته یکی از مدیران استقلال روز فینال جام حذفی با نشان دادن چک به بازیکنان روحیه آنها را خراب کرده بود، تصریح کرد: تا آنجایی که اطلاع دارم این چک دست هیئت مدیره نبود و تاریخ آن نیز برای زمان دیگری بود.

پورحیدری در واکنش به اینکه وزارت ورزش و جوانان به قرارداد بازیکنان جدید استقلال ورود کرده است، گفت: از هفته گذشته تا الان در جریان کار باشگاه قرار نداشتم و فردا (دوشنبه) نزد بهرام افشارزاده خواهم رفت تا بدانم باشگاه چه شرایطی داشته است

 

تعدادی از هواداران استقلال صبح امروز با حضور در محل وزارت ورزش و جوانان مقابل درب این مجموعه حاضر شده و با در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان برکناری افشارزاده و هیأت مدیره باشگاه استقلال شدند.

این تعداد از هواداران، روز گذشته در صفحات اجتماعی با یکدیگر وعده کرده بودند ساعت ۱۱ امروز مقابل وزارت ورزش حاضر شده و به عملکرد اعضای هیات مدیره اعتراض کنند.

این هواداران از عملکرد تیم استقلال در فصل گذشته و نحوه یارگیری و مسائل مختلف ناراضی بوده و به همین علت مقابل درب وزارت ورزش تجمع اعتراض‌آمیز داشتند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: ۳۳ سال است که در این مملکت مدیریت می‌کنم و اینکه می‌گویند به دلیل رفاقت با گرشاسبی قرار است مدیرعامل استقلال شوم حرف سخیفی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، منصور قنبرزاده، در خصوص شایعه مدیرعاملی وی در باشگاه استقلال که مجددا به راه افتاده گفت: قبلا هم گفتم که هیچ صحبتی با من در این خصوص نشده و حرفی هم در این باره مطرح نیست. من هم ذهنم را درگیر شایعاتی که صحت ندارد نمی‌کنم. تمرکزم بر روی باشگاه نفت و مشکلات این باشگاه است تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات را حل کنیم.

وی درباره اینکه چرا این شایعات چند باره به راه افتاده، ادامه داد: این را از من نپرسید. از کسانی بپرسید که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. من ذهن خودم را درگیر شایعات نمی‌کنم چرا که به اندازه کافی مشغله ذهنی دارم و دیگر مغزم کشش این شایعات را ندارد.

قنبرزاده در مورد اینکه گفته می‌شود به دلیل نزدیکی که با حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران دارد، به عنوان گزینه مدیرعامل استقلال مطرح شده، اظهار داشت: ۳۳ سال است که من در این مملکت مدیر هستم و خیلی‌ها مرا می‌شناسند. این حرف‌ها بی‌ربط هستند و افرادی که غرض و مرض دارند این مسائل را مطرح می‌کنند. خود گرشاسبی در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس انجام داد گفت که افراد دلال این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. من ۱۰ سال مدیرعامل باشگاه بودم و این حرف‌ها سخیف است.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهادی بابت مدیرعاملی استقلال به وی شود آن را می‌پذیرد یا خیر، گفت: وقتی حرفی در این باره مطرح نشده من چرا باید درباره آن صحبت کنم؟

وی در مورد انتقال باشگاه نفت به شهرستان انزلی و اینکه گفته می‌شود این مسئله قطعی شده، تصریح کرد: در این باره چیزی نمی‌دانم. بحث واگذاری باشگاه نفت توسط کمیته‌ای انجام می‌شود و قرار است پاکت‌های پیشنهادی برای خرید این باشگاه باز شود. اگر این اتفاق بیفتد به احتمال فراوان وضعیت فروش باشگاه هم مشخص خواهد شد

 

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid

0 0
تاجی   1395/3/29 14:49:34

منصوریان: تمام بازیکنانی که پرسپولیس می‌خواهد شاگردان من بوده‌اند/ درهای تیم ما به روی جباری و منتظری باز است
سرمربی استقلال گفت: روزی که از استقلال رفتم، 120 هزار نفر در ورزشگاه آزادی بودند و روزی که دوباره برگشتم محل تمرین مملو از جمعیت است. از خداوند متعال آرزو می‌کنم که به کادر فنی جدید استقلال کمک کند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علیرضا منصوریان در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال استقلال و در واکنش به استقبال خوب هواداران گفت: تشکر می‌کنم از همه هواداران استقلال. از صمیم قلبم از این هواداران تشکر می‌کنم. روزی که از استقلال رفتم، 120 هزار نفر در ورزشگاه آزادی بودند و روزی که دوباره برگشتم محل تمرین مملو از جمعیت است. از خداوند متعال آرزو می‌کنم که به کادر فنی جدید استقلال کمک کند.

وی ادامه داد: از خدا می‌خواهم شرایطی برای‌مان ایجاد شود که یک سال رؤیایی و خوب را داشته باشیم و از خجالت هواداران دربیاییم. طرفداران استقلال امروز من را با حضور خود در اینجا شرمنده کردند. فکر نمی‌کردم که در ماه رمضان اینقدر جمعیت به محل تمرین استقلال بیاید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: قول می‌دهم ساختار تیم تغییر پیدا کند و شرایط به گونه‌ای شود که زمانی که مردم می‌خواهند به ورزشگاه بیایند با انرژی به راه بیفتند. همچنین هدف دوم من این است که مسیر افتخارات پرویز مظلومی را ادامه دهیم و بتوانیم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادرفنی نتایج خوبی بگیریم.

منصوریان درباره شرایط جذب بازیکن گفت: ما تاکنون شش بازیکن جذب کرده‌ایم که 4 نفر آنها سرشناس هستند و دو بازیکن را خودم از نفت آوردم. به دلیل آن که این دو بازیکن چهره سرشناس نیستند مردم نقل‌وانتقالات ما را مقایسه می‌کنند، اما باید به این نکته توجه کنند که هر کدام از این بازیکنان با کار کارشناسی جذب شده‌اند. البته ما در نقل‌وانتقالات عقب‌نشینی نمی‌کنیم و قرار است دو بازیکن سرشناس دیگر به تیم ما ملحق شوند، همچنین یک مدافع برزیلی نیز از سری B این کشور هفته آینده به ایران می‌آید.

وی با بیان اینکه از نقل‌وانتقالات استقلال تا امروز راضی بوده است، ادامه داد: هواداران ایمان داشته باشند بازیکنان را در پست‌هایی که نیاز داشته‌ایم، جذب کرده‌ایم. ما کسانی را می‌خواهیم که تشنه پیشرفت باشند و با تمام وجود بازی کنند. اگر کسی ناز کند و با عشق و علاقه به استقلال نیاید ترجیح می‌دهم از ستارگان جوان استفاده کنم، ستارگانی که تشنه پیشرفت هستند و شرایط‌شان به شکلی باشد که بتوانند به تیم ملی راه پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره جذب قاسم حدادی‌فر و اینکه سعید آذری گفته در ازای رضایتنامه این بازیکن ذو‌ب‌آهن، فرشید باقری و علی قربانی را می‌خواهد، اظهار داشت: در اینکه من به قاسم حدادی‌فر علاقه شخصی و فوتبالی دارم و او یکی از تاپ‌ترین هافبک‌های فوتبال ایران است، شکی نیست. اگر از چند هافبک خوب بخواهیم نام ببریم، قطعاً یکی از آنها حدادی‌فر است، اما درباره شرطی که اعلام کردید نمی‌دانم قطعیتی وجود دارد یا نه. اگر استقلال قطعیتی برای خرید حدادی‌فر داشته باشد با تمام احترامی که برای او قائلم و منکر توانایی‌هایش نمی‌شوم، اما فرشید باقری و علی قربانی را به ذوب‌آهن نمی‌دهیم، بلکه ما با همان شرایط اولیه برای خرید این بازیکن پیش می‌رویم. امیدوارم این شرط نشانه این نباشد که کسی سراغ قاسم نیایید و به‌همین دلیل ستاره‌های ما را نشانه گرفته باشند.

منصوریان افزود: ستاره‌های ما قبل از آمدن به استقلال هر قیمتی که داشتند، داشته‌اند، اما اکنون قیمت آنها سه میلیارد تومان است. وقتی باقری و قربانی با ما قرارداد امضا کردند قیمت‌شان 3 میلیارد تومان شد. ما قاسم حدادی‌فر را از دو جهت فوتبالی و اخلاقی می‌خواهیم و حاضریم برای او هزینه مالی کنیم، اما ستاره‌های‌مان را به ذوب‌آهن نمی‌دهیم، امیدوارم مسیر طوری نباشد که ذوب‌آهن بگوید این بازیکن را به ما نمی‌دهد. البته من با سعید آذری رفیق هستم و از 25 سال پیش در مسابقات آموزشگاه‌ها با او دوست بوده‌ام، اما دو بازیکنی که او نام برده شش میلیارد قیمت دارند، چون وقتی بازیکنی به استقلال می‌آید و برند این تیم به او می‌خورد قیمتش پنج برابر می‌شود.

وی درباره اینکه وضعیت مجتبی جباری و پژمان منتظری به کجا کشید و خواسته هواداران مبنی بر اینکه در مورد آنها شفاف صحبت کند، گفت: ما همیشه شفاف هستیم و چیزی را در ابهام نمی‌گذاریم. استقلال خانه جباری و منتظری است. من با مدیربرنامه‌های آنها و با خود این دو بازیکن صحبت کرده‌ام و گفتم هر وقت که به استقلال بیایند اینجا منزل‌شان هست. هر وقت آنها از نظر مالی در تیم فعلی‌شان متضرر نشوند خوشحال می‌شویم که به استقلال برگردند و درهای تیم ما به روی جباری و منتظری باز است.

«وضعیت کاوه رضایی که با پرسپولیس مذاکره کرده و مدنظر استقلال است به کجا کشید؟»، منصوریان در پاسخ به این سؤال خاطرنشان کرد: درباره کاوه باید بگویم او بازیکن سابق خود من در تیم امید بوده است. کاوه من را به خوبی می‌شناسد و می‌داند اگر به استقلال بیاید چه آینده‌ای پیش‌رو دارد و شرایط پرسپولیس هم که رقیب ماست، می‌داند، اما خودش است که باید تصمیم بگیرد. اگر به استقلال بیاید بستری را برای آینده او فراهم خواهیم کرد و اگر به تیم دیگری هم برود رابطه استاد و شاگردی ما باقی خواهد ماند. بهتر است 72 ساعت صبر کنیم تا ما هم دو سه سورپرایز برای هواداران‌مان داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این مسئله که گویا نقل‌وانتقالات بین تیم او و پرسپولیس به کری‌خوانی بزرگی تبدیل شده است و هر دو تیم سراغ گزینه‌های تیم مقابل می‌روند، گفت: بحث کری‌خوانی نیست. من در فضای مجازی می‌خوانم که هواداران می‌نویسند ما هر بازیکنی را می‌خواهیم منصوریان سراغ او می‌رود (اشاره به کامنت‌های هواداران پرسپولیس در فضای مجازی که منصوریان را متهم به این می‌کنند سراغ گزینه‌های پرسپولیس می‌رود). این‌طور نیست که من دنبال گزینه‌های تیم رقیب باشم، بلکه همه این بازیکنان شاگردهای خود من بودند و طبیعی است که سراغ بازیکنانی بروم که شاگردم بوده‌اند. ما با پرسپولیس کری خوانی داریم و رقابت هم می‌کنیم اما در نقل و انتقالات به دنبال بهترین‌ها می‌رویم و جدا از بهترین بازیکنان به دنبال بازیکنانی هستیم که تمام قلب‌شان با ما باشد.

وی درباره احتمال جذب احسان حاج‌صفی اظهار داشت: ما در این خصوص رایزنی‌هایی کرده‌ایم و اگر احسان تصمیم داشته باشد فوتبالش را در داخل کشور ادامه دهد سعی خواهیم این بازیکن را جذب کنیم.

منصوریان در مورد وضعیت آرش افشین برای حضور در استقلال تأکید کرد: آرش افشین مصدوم بوده و از طریق خرمگاه به او پیغام فرستاده‌ایم. قرار است وضعیت فیزیکی و آسیب‌دیدگی آرش را بررسی کرده و اگر شرایط مناسبی داشته باشد این بازیکن را جذب می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره نحوه تمرینات تیمش و اردوی پیش از فصل آبی‌پوشان در خارج از کشور گفت: تمرینات ما در سه روز اول مانند شش سال گذشته کاری من به گونه‌ای است که بازیکنان در سه روز ابتدایی تمرین شرایط حضور در تمرینات بدنسازی را پیدا کنند. ما تمرینات بدنسازی را آغاز خواهیم کرد و سپس 14 تیرماه به ترکیه سفر می‌کنیم و در این کشور 12 روز تمرین سخت خواهیم داشت. در 42 روز باقیمانده نیز چهار پنج بازی دوستانه برگزار می‌کنیم تا به شرایط آمادگی برسیم. برنامه تیم و بازیکنان را نوشته‌ام و به پورحیدری داده‌ام تا بازیکنان برنامه زندگی‌شان را بدانند. آنها سال سختی خواهند داشت و ما با این بازیکنان سال راحتی پیش‌رو داریم.

وی در مورد حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان در استقلال که مدافع پرسپولیس بوده و حضورش در جمع آبی‌پوشان هجمه زیادی را علیه این بازیکن به راه انداخته است، اظهار داشت: اگر بخواهیم بگوییم کنعانی‌زادگان اصالتاً آبی بوده یا قرمز باید به گذشته‌اش برگردیم که شروع فوتبال او در استقلال ماهشهر بوده است. حالا در این مسیر چه شده که به پرسپولیس رفته و اصلاً در این تیم بازی کرده یا نه من نمی‌دانم، اما برای حضور او در تیمم دو سال پیش مذاکره کردم. دو سال پیش در هتلی به کنعانی‌زادگان گفتم اگر سربازی‌ات تمام شد و بازیکن آزاد شدی دوست دارم هر جا که بودم تو را به آن تیم ببرم و امروز که به استقلال آمده‌ام، او را به تیمم آورد‌ه‌ام. 10 دقیقه با کنعانی‌زادگان صحبت کردم و او در 10 دقیقه قراردادش را با استقلال امضا کرد. از صمیم قلب به این بازیکن جوان خوشامد می‌گویم و باید کنعانی‌زادگان را از جوانان آینده‌دار فوتبال بدانیم. در همین 10 دقیقه‌ای که با هم صحبت کردیم، او نشان داد که بسیار خوش قلب است.

منصوریان درباره رویارویی با پرسپولیس گفت: فعلا تمرکز ما روی تمرینات است و منتظر قرعه‌کشی لیگ هستیم تا ببینیم در چه هفته‌ای با پرسپولیس بازی خواهیم داشت. به‌هر حال یکی از اهداف من پیروزی در دربی است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص استخدام دستیار گفت: قرار است هفته آینده یک دستیار خارجی به کادرفنی استقلال اضافه شود.

وی درباره شرایط تیم نفت عنوان کرد: من چه در زمانی که در نفت بودم و چه الان که در استقلال هستم از وزیر نفت خواهش می‌کنم وضعیت این تیم را مشخص کند، چرا که بازیکنان بلاتکلیف هستند. فصل قبل که موضوع مالی در نفت فاجعه بود و من حتی یک هزار تومانی هم نگرفتم همه در این تیم گیر کرده‌اند و اگر آسیبی در زندگی به بازیکنان وارد شود این مسئله بر عهده وزارت نفت است. مسئولان یا تیم را رها کنند و پول بازیکنان را بدهند یا اینکه اگر قصد تیم‌داری دارند آن را سرپا نگه دارند. نگذاریم بلایی که سر تیم پاس آمد بر سر تیم باسابقه نفت نیز بیاید

0 0
mino   1395/3/26 19:56:53

بهتاش فریبا: افشارزاده در استقلال مدیر موفقی نبوده
وزیر ورزش باید عدالت را بین سرخابی‌ها برقرار کند
هتاش فریبا، پیشکوست باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا راجع به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال و اعتراض‌های هواداران این تیم به وزیر ورزش و تجمع آنها مقابل وزارت و ورزش و مجلس گفت: مهمترین زمان برای اینکه تیمی بتواند موفقیتش در طول فصل را تا حدود زیادی تضمین کند، دوران پیش از فصل است که هر تیمی با گرفتن نفرات مورد نیاز و برگزاری اردوهای آماده‌سازی خودش را برای بازی‌ها آماده می‌کند. حالا طبیعی است که با اتفاقاتی که رخ داده و تذکر وزیر به باشگاه استقلال در خصوص نقل‌وانتقالات، حاشیه درست شود. مردم فوتبال را می‌فهمند و می‌دانند که تیمشان برای قهرمان شدن نیاز به مهره‌های قابل دارد. ضمن اینکه تیم رقیب را هم می‌بینند که با داشتن یک فردی که به او عابر بانک می‌گویند، چطور در یارگیری موفق بوده است و همین مسائل موجب آزردگی هواداران می‌شود و نتیجه این ناراحتی هم همین تجمعاتی است که دیدیم.

او ادامه داد: بازیکنان امروزی بیشتر دنبال مادیات هستند و پول خیلی روی تصمیم‌گیری آنها اثر دارد. مشخص است وقتی تیم رقیب با داشتن یک منبع مالی مناسب در کنار خود، راحت می‌تواند در نقل‌وانتقالات هزینه کند، هواداران استقلال نسبت به حرف وزیر واکنش نشان می‌دهند. اگر استقلال هم کسی مثل هدایتی را در کنار خود داشت، شاید وضعیت فرق می‌کرد، اما الان هوادار استقلال احساس می کند شرایط عادلانه نیست و به همین دلیل هم معترض است. من در جریانم که بازیکنی با استقلال به توافق رسیده بود، اما به دلیل پیشنهاد مالی بیشتر پرسپولیس نظرش تغییر کرد و در لحظات آخر به تیم رقیب رفت. به نظرم باید به هوادار هم حق داد که نتواند این وضعیت را تحمل کند.

فریبا در مورد نقل‌وانتقالات این فصل استقلال نیز عنوان کرد: منصوریان طبق نظر خودش چند بازیکن فصل گذشته را کنار گذاشت و با توجه به محدودیت در جذب بازیکن لیگ برتری، کار سختی را برای گرفتن بازیکنان مورد نیاز دارد. البته بازیکنانی که تا الان جذب شده‌اند همگی بر اساس نیاز تیم و برای پوشش نقاط ضعف بوده و این نکته امیدوار کننده‌ای است. استقلال فصل پیش در دفاع وسط مشکل داشت و در این فصل با جذب کنعانی و پادووانی این ضعف پوشش داده شده. ضمن اینکه مگویان را هم که فصل قبل جزو خوب‌های تیم بود نگه داشتن و می‌شود گفت دیگر نگرانی در این قسمت نداریم. در خط هافبک هم جذب بختیار رحمانی بسیار عالی بود. البته اگر بتوانند امید ابراهیمی را هم نگه دارند و در کنار اینها یک بازیساز دیگر هم جذب کنند، شرایط خط هافبک ایده‌آل خواهد شد. در مورد حط حمله هم باید این نکته را بگویم که جذب علی قربانی بهترین تصمیم منصوریان تا الان بوده است. من بازی این بازیکن را از نزدیک دیده‌ام و معتقدم او نه تنها بهترین خرید استقلال است بلکه فصل بعد پدیده لیگ خواهد شد.

وی در همین رابطه افزود: با توجه به بازیکنانی که باشگاه تا الان گرفته است، باید گفت عملکرد تیم در نقل‌وانتقالات خوب بوده است. اما هنوز هم نیاز است تا چند بازیکن دیگر مخصوصاً برای کناره‌های زمین جذب شوند که در صورت رخ دادن این اتفاق دیگر شرایط تیم از نظر داشتن مهره خیلی خوب خواهد بود.

بهرام افشارزاده در مدت زمان حضور خود در استقلال به عنوان مدیرعامل، هنوز نتوانسته است نتایج خوبی را کسب کند و نقدهای فراوانی از سوی هواداران به عملکرد او وارد است. با وجود این، در این فصل با جذب چند بازیکن شاخص او تبدیل به مدیر محبوب هواداران شده است. از نظر شما آیا افشارزاده گزینه خوبی برای مدیریت در باشگاه استقلال است و آیا او می‌تواند در این فصل شرایط را برای نتیجه‌گیری تیم منصوریان مهیا کند؟ فریبا در پاسخ به این سوال اظهار داشت: جذب بازیکنان مورد نیاز تیم کار اولیه هر مدیرعاملی است و اگر قرار باشد یک مدیر بازیکنان مورد نیاز سرمربی را هم جذب نکند که پس دیگر برای چی مدیر باشگاه شده است. البته خود من به خوبی در جریانم که فصل گذشته در نیم فصل سرمربی تیم برای جذب چند بازیکن مورد نیاز به باشگاه درخواست داد و بعد به او قول دادند این بازیکنان را می‌گیرند، اما هیچ کدام را نتوانستند جذب کنند و در ادامه هم تیم به مشکل خورد. ولی حداقل در این فصل شرایط از این نظر خوب بوده است.

او در ادامه تاکید کرد: از نظر نتیجه هم اگر بخواهیم شرایط را بسنجیم که باید گفت دوران مدیریت افشارزاده در استقلال ناموفق بوده است. از زمانی که ایشان به باشگاه آمده هیچ قهرمانی نداشتیم و این اصلاً قابل دفاع نیست. البته شرایط مدیریت در پرسپولیس و استقلال همیشه سخت و دشوار است. هواداران توقع بالایی از مدیران دو باشگاه دارند و مشکلات مالی هم که همیشه وجود داشته است. اما باز هم با این حال اینها توجیه خوبی برای نتیجه نگرفتن تیم در چند فصل اخیر نیست. به نظرم در مورد آقای افشارزاده هم هواداران باید نظر بدهند و باید دید آنها در مورد مدیرعامل باشگاه چه چیزی می‌گویند. البته نباید این نکته را هم فراموش کرد که افشارزاده تنها تصمیم‌ گیرنده باشگاه نیست و به همین دلیل استقلال در حال حاضر آرامش ندارد که مسبب این مساله هم افشارزاده نیست.

پیشکسوت استقلال با اشاره به تغییر دوباره هیات مدیره استقلال اظهار داشت: اینکه باشگاه در این شرایط حساس آرامش ندارد، یکی از دلایلش تغییر دوباره هیات مدیره است. من نمی‌دانم سیستم وزارت ورزش برای انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس چگونه است، اما آقایان باید بدانند که این تغییرات دائم حاصلی جز ضربه زدن به باشگاه ندارد. من شنیدم که یکی از همین اعضای هیات مدیره جدید باشگاه انصراف داده و این خیلی بد است. به این دلیل که نتیجه این کارها چیزی جز بلاتکلیفی باشگاه نیست و دود این مشکل هم تنها به چشم تیم و هواداران می‌رود.

فریبا در پایان در واکنش به اعتراض هوادارن استقلال به وزیر ورزش و شعار آنها مبنی بر پرسپولیسی بودن وزیر نیز تصریح کرد: من نمی‌توانم قبول کنم که وزیر فرقی بین آبی و قرمز قائل باشد. یک زمانی مردم به استادیوم می‌رفتند و بعد از بازی دیگر همه چیز تمام می‌شد، اما حالا مردم خیلی خوب فوتبال را می‌فهمند و اگر اعتراضی می‌کنند به دلیل این است که می‌بینند شرایط تیم محبوبشان مناسب نیست. از نظر من اینکه وزیر به موضوع نقل‌وانتقالات ورود کرده و حرفی زده است نباید دلیلی برای این باشد که بگویم او به رنگ خاصی علاقه دارد. اما به هواداران هم حق می‌دهم که معترض باشند. وزیر به عنوان متولی اصلی این دو تیم، عدالت را بین سرخابی‌ها برقرار کند.


0 0
تاجی   1395/3/26 19:53:52

پرویز مظلومی:
ناگفته‌های استقلال را به وزیر می‌گویم/ هنوز سرمربی هستم
سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هنوز سرمربی این تیم است به انتقاد از رفتار مسئولان باشگاه پرداخت و گفت: در جلسه‌ای با وزیر ورزش ناگفته‌ها را به او خواهم گفت.
پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد عملکرد آبی پوشان در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت: به اعتقاد من استقلال تا اینجای کار بازیکنان خوبی را جذب کرده و فکر می کنم اگر بتوانند یکی، دو بازیکن دیگر که مورد نظر کادر فنی است جذب کنند می توانند یک تیم موفق را روانه میدان کنند.

وی تاکید کرد: البته رقبای استقلال مانند پرسپولیس و تراکتورسازی هم بیکار نبوده و بازیکنان خوبی جذب کرده و آنها هم به دنبال این هستند که فصل جدید را با قدرت شروع کرده و بتوانند در پایان به مقام قهرمانی دست یابند.

سرمربی پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا حکم برکناری از استقلال به شما داده شده یا خیر گفت: هیچ حکمی به من داده نشده و با توجه به اینکه من قرارداد دو ساله با استقلال دارم همچنان من هم سرمربی این تیم هستم و نمی دانم این چه رفتاری بود که با من انجام دادند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار چنین برخوردی را از سوی مسئولان باشگاه استقلال داشتید گفت: هرگز فکر نمی کردم با من که سال ها در این تیم بازی کرده و یا مربی بوده ام چنین برخوردی شود. من عاشق استقلال هستم و به این تیم عشق می ورزم اما فکر نمی کردم حتی بدون اینکه حکمی به من بدهند من را از تیم محبوبم برکنار کنند.

پرویز مظلومی در ادامه خاطرنشان کرد: من در بیانیه‌ای که صادر کردم همه حرف های خود را زدم و در این مدت دوست و دشمن خود را شناختم ولی انتظار داشتم رفتار بهتری با من می شد و چنین حرکتی با من صورت نمی گرفت.

سرمربی پیشین استقلال در ادامه تاکید کرد: می خواهم به دیدار وزیر بروم و ناگفته ها را به او بگویم.

وی تصریح کرد: البته باید از وزیر تشکر کنم که تلاش زیادی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام داد و خیلی دید ایشان نسبت به این دو تیم مثبت بود و هر کاری از دستش برآمد برای سرخابی ها انجام داد.

پرویز مظلومی با اظهار گلایه از حضور عده ای از هواداران استقلال مقابل مجلس و شعار علیه وزیر گفت: نمی دانم چرا هواداران استقلال چنین کاری را انجام دادند، گودرزی برای استقلال زحمات زیادی کشیده است و شاید این عده اسیر دست برخی ها شده اند که چنین رفتاری را علیه وزیر ورزش انجام دادند.

سرمربی پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: من هم برای قدردانی به دیدار او خواهم رفت و هم اینکه با او درددل کنم و به او بگویم در استقلال چه اتفاقاتی افتاد.

وی درپاسخ به این پرسش که آیا برای فصل جدید از تیمی پیشنهاد دارید یا خیر گفت: قبل از فینال جام حذفی از دو تیم پیشنهاد داشتم ولی با توجه به اینکه با استقلال قرارداد داشتم و هنوز دارم نمی توانستم به پیشنهاد این دو تیم جوابی بدهم.

پرویز مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد شما برای فصل دوم مشروط نبوده است، گفت: روزی که با استقلال قرارداد بستم هیچ شرطی را در قراردادم لحاظ نکردم و نمی دانم چرا برخی دوستان این مساله را عنوان می کنند.

وی تاکید کرد: قرارداد من با استقلال دو ساله بود و این فصل هم من همچنان سرمربی استقلال هستم و منتظرم تا ببینم مسئولین استقلال در خصوص من چه تصمیمی خواهند گرفت.

سرمربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد امسال استراحت می کنم زیرا هنوز با استقلال قرارداد دارم و در پایان فصل از آنها غرامت خواهم گرفت، بابت قرارداد و طلبی که از باشگاه استقلال دارم.

پرویز مظلومی در ادامه گفت: من امسال با تمام سختی ها و اتفاقاتی که افتاد سکوت کردم آن هم فقط به خاطر اینکه استقلال دچار مشکل نشود و بتوانیم در پایان فصل حداقل یک جام را تقدیم هواداران کنیم اما برخی از این سکوت من سوءاستفاده کرده و من را به چالش کشیدند.

سرمربی پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: این روزها فقط استراحت می کنم و برای موفقیت استقلال دعا می کنم و تنها به کارهای عقب مانده ام می رسم و از تمام هوادارانی که در طول فصل من را تنها نگذاشته و از من حمایت کردند تشکر می کنم.

0 0
تاجی   1395/3/21 16:11:06

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در اولین نشست خبری خود در تیم استقلال گفت:

با توانایی خودم و لطف خدا به استقلال بازگشتم

فرارسیدن ماه رمضان را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. خوشحالم از اینکه بعد از 8 سال با تلاش و زحمت خود و نگاه خداوند توانستم به خانه خودم بازگردم. نمی‌توانم خوشحالی خودم را کتمان کنم، من با زحماتی که کشیدم و توانایی‌های شخصی‌ام توانستم به استقلال برگردم. احتیاج به حمایت همه جانبه هواداران داریم. احتمالا تغییرات ما با مقاوت‌هایی روبه‌رو خواهد بود اما تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم بهترین تیم را به میدان بفرستیم.

با خیلی از خروجی ها رفت و آمد و رفاقت دارم

تغییرات همیشه با مقاومت روبه‌روست .در لیستی که به باشگاه اعلام کردم صرفا نظر من نبوده بلکه نتیجه کارشناسی و نظر گروهی بوده که اعلام شد. من چند مشاور و کارشناس خوب دارم که در مصاحبه‌ها و برنامه‌ریز‌ی‌ها به من مشاوره می‌دهند. از همین الان به همه شما تضمین می‌دهم رفاقت من در این لیست تاثیری نداشته و صرفا نظرات کارشناسی برای اعلام آن موثر بوده، اگر می‌خواستم دوستی خود را تاثیر بدهم و منافع استقلال را در نظر نگیرم قطعا این لیست تغییر می‌کرد. من با خیلی از این بازیکن‌ها رفاقت و رفت و آمد خانوادگی دارم.

یک تیم کارشناس داریم

تفاوت بازیکنان بزرگتر با دیگر بازیکنان این است که آنها از نظر تجربی بسیار مهمترند و می‌توانند بازوهای من باشند. من با نسلی فوتبال بازی کردم که اغلب آنها سرمربی هستند. به اندازه کافی در گروه فنی ما کارشناس وجود دارد که بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

امسال آستانه تحمل ما پایین است

خیلی شفاف به شما بگویم کسی در تیم منافع شخصی‌اش را دخالت نمی‌دهد، سال سختی در پیش داریم و آستانه تحمل‌مان پایین است اگر احساس کنیم که با نوع رفتار و ادبیاتش بخواهد به استقلال لطمه بزند، عذر او را می‌خواهیم. من از همه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه ممنونم و امیدوارم با هم تیم قدرتمندی را بسازیم.

تذکر وزارت ورزش برای هر دو تیم بوده

وظیفه داریم برای استقلال بهترین بازیکنان را جذب کنیم چون توقع هواداران همین است. اگر تذکری از وزارت ورزش بوده به هر دو تیم بوده. درباره ریخت و پاش هم نبوده بلکه مربوط به سقف قراردادها بوده ما کاری به تیم رقیب نداریم و تلاشمان را می‌کنیم که بهترین تیم را برای لیگ مهیا کنیم. مطمئنا وزارت ورزش اجازه خواهد داد که هر دو تیم ستاره داشته باشند اما طبیعی است که باید سقف قرارداد را رعایت کنیم. ما برای جذب بازیکنانمان اصلا توقف نمی‌کنیم و آن را انجام می‌دهیم.

با استقلال سفید بستم

من به شخصه وزیر ورزش و هواداران احترام می‌گذارم اصول احساسی من این است که می‌گویم سفید امضا می‌کنم. من نمی‌توانم علاقه‌ام به استقلال را نادیده بگیرم. وقتی با وزیر نشستم خیلی محترمانه به او گفتم من اصول خودم را رعایت می‌کنم و بدون نگاه کردن قرارداد استقلال را امضا می‌کنم. شما اگر خواستید می‌توانید نظرتان را بگویید. او در این قرارداد به من اختیار عمل داد، قرارداد من شأن تیمم است و نباید باعث پایین آمدن وضعیت ارزشی تیمم باشد.برای این روزها گندم پاشیده بودم

من 3 سال آخر در استقلال پول نگرفتم، می‌دانید چرا؟ به خاطر اینکه برای روزهای اینچنینی گندم پاشیدم. قرارداد حرفه‌ای من شأن باشگاه و بازیکنان است. من به تیم رقیب کاری ندارم و فقط می‌توانم راجع به خودم حرف بزنم.

مظلومی برایم آرزوی موفقیت کرد

من به آقای مظلومی تماس تلفنی داشتم، از ایشان رخصت گرفتم او با پیامک به من تبریک گفتند و برایم آرزوی موفقیت کردند. من هیچ زاویه‌ای با نفرات قبلی ندارم چه آقای قلعه‌نویی، چه مظلومی، چه پورحیدری و چه افراد دیگر ایشان هم برای من در استقلال آرزوی موفقیت کرد.

هیچ توقع مالی نداشتم

من در طول سال‌هایی که استقلال بودم هیچ وقت توقع مالی نداشته‌ام ولی باید بگویم سال گذشته تیم نفت اوضاع وحشتناکی داشت و امیدوارم هیچ گاه تیمی به آن شرایط دچار نشود. شاید تجربه آن برای ما لازم بود اما شرایط خیلی سخت بود و خوشبختانه در حال حاضر با اخباری که از داخل باشگاه گرفته‌ام اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وضعیت مالی خوبی برای آنها مهیا کرده است.

همه را در جریان می گذارم

یکی از دلایلی که گفتم شفاف‌سازی همین بود که اگر حرف و حدیثی حول تیم پیش آمد و یا دست‌هایی در کار بود نخواهم آنها را بیان کنم. من آستانه تحملی ندارم که نخواهم بگویم فلان شخص خود را پشت پیراهن استقلال قایم کرده و یا دیگری نمی‌خواهد تیم نتیجه نگیرد. همه این‌ها را با هواداران در جریان خواهم گذاشت تا اگر روند نتیجه‌گیری‌مان مختل شد، بدانند چه دست‌هایی در کار است. اگر ما بخواهیم فوتبال مالکانه با نتیجه‌گیری خوب انجام دهیم، هواداران راضی می‌شوند تا الان از همه استقلالی‌ها، هیات مدیره، مدیرعامل، وزارت ورزش و غیره فقط حمایت دیده‌ام و امیدوارم بتوانیم فوتبال مورد قبول هواداران را پیاده کنیم. امیدوارم در آخر فصل همه همین جا باشیم و مسیری را که طی کرده‌ایم تا به موفقیت برسیم را با یکدیگر مرور کنیم.

مازادی ها مازاد نیستند !

در سال‌های گذشته یک نکته غلطی وجود داشت و آن هم اینکه لیست مازاد اعلام می‌کردند، لیست مازاد توهین به هر بازیکنی است در حالی که بازیکنی که حتی یکسال در تیمی مانند استقلال زحمت کشیده باشد، نباید عنوان کرد در لیست مازاد قرار بگیرد ما هم عنوان کردیم افرادی که قرارداد ندارند، می‌توانند به تیم دیگری بروند و آنهایی هم که قرارداد دارند با باشگاه به توافق برسند. خیلی آماتورگونه و غیرحرفه‌ای است که ما بخواهیم از لیست مازاد بگوییم. من با بخشی از این بازیکنان دوست هستم و هیچ وقت آنها را بازیکنان مازاد باشگاه نمی‌دانم.

جباری و منتظری قرارداد دارند

ما لیستی ارائه دادیم که عجیب و غریب نیست، تاکنون 3 بازیکن گرفتیم که در حد استقلال بودند. خیلی از افرادی می‌گویند که در لیست ما نیستند، ما 3 بازیکن هم ان‎شاءالله در این هفته خواهیم گرفت. سعی می‌کنیم ستاره‌های جوانی در سن 20 تا 25 سال جذب کنیم تا برای آینده استقلال مفید باشد. البته ما اگر بهترین بازیکن ها را هم بگیریم، خیلی کار عجیب و غریبی نمی‌کنیم چون هر مربی‌ای جای من باشد، سعی می‌کند بهترین تصمیم را برای جذب بازیکنان بگیرد. مجتبی جباری و پژمان منتظری نام‌هایی هستند که همیشه در لیست باشگاه استقلال هستند اما آنها گویا یک سال دیگر با الاهلی قرارداد دارند و من هم مانند شما از این جریان اطلاع دارم.

امیری افتخار من است

ما در مورد وحید امیری چیزی نمی‌گوییم. ما نخواستیم سروصدایی به پا کنیم اما 2 بازیکن در لیست داریم که می‌توانند سورپرایز ویژه‌ای برای هواداران باشند اما در مورد وحید سعی می‌کنم چیزی نگویم. زمانی که من به نفت آمدم او مانند درختی بود که شاخ و برگ ا ضافه داشت اما هم اکنون هرس شده است. در رقابت ما و پرسپولیس قیمت وحید هم بالا رفته است، نوش جانش. خوشحالم که بازیکنم در رنکینگ بهترین بازیکنان ایران قرار گرفته است. این باعث افتخار من است که موجب پیشرفت بازیکنم شود.

من و کی روش

کمی به عقب برگردیم، ما پرسپولیس را بردیم. گفتند کارلوس کی‌روش به منصوریان کمک کرده است، در دو سال گذشته هیچ تیمی نتوانست از پیش روی نفت جان سالم به در ببرد. کسی نگفت کی‌روش کمک کرده، من 3 سال سرمربی تیم امید و دستیار بودم، 3 سال نوکری تیم‌ملی را کردم اما فکر می‌کنم کمتر کسی حاضر باشد جای من فعالیت کند. اگر می‌خواهید آنالیزور و دستیار باشید، باید قد خود را کوتاه‌تر کنید تا بتوانید پیشرفت کنید.

رفتن به تیم ملی حق طبیعی من بود

چند روز پیش سر تمرینات تیم‌ملی رفتم و بعضی از بازیکنان به سراغ من آمدند و با من روبوسی کردند، بعضی ها اعتراض کردند که چرا من رفتم. اما باید بگویم که این حق طبیعی من است که به سر تمرین تیم‌ملی بروم، بعضی از آنها شاگردان من بودند و طبیعی بود که به سراغ من بیایند. اگر می‌خواستم بازیکنی را جذب تیمم کنم سر تمرین نمی‌رفتم به هتل می‌رفتم.

اخلالگران را معرفی می کنم

ما یک اسم به نام استقلال داریم که همه پشت آن قرار می‌گیریم. حاج آقا افشارزاده ریسک کرد و من به استقلال بازگرداند، مانند 21 سال پیش که گروهی من را به استقلال آوردند. هیات مدیره اکنون این ریسک را پذیرفت تا یک مربی از جنس خودشان به استقلال بیاید. نام من در مقابل استقلال نام بزرگی نیست اما می‌گویم که اگر کسی بخواهد پشت پیراهن استقلال خود را قایم کند، چون قول شفاف سازی داده‌ام فورا نام او را مطرح می‌کنم.

از کی روش حمایت کامل می کنیم

ما با تمام علاقه و عشقی که به استقلال داریم اولویت اولمان پرچم سه رنگ کشورمان است و از آقای کی‌روش حمایت کامل می‌کنیم. سعی می‌کنیم با مسئولان کادرفنی تیم‌ملی هماهنگی کامل داریم. ما سال گذشته هم در تیم نفت 3 بازیکن تیم‌ملی داشتیم اما مشکلی با کی‌روش و تیم‌ملی نداشتیم. ما اگر برنامه خودمان را در بدنسازی داشته باشیم و بازیکنیان را در اختیار تیم‌ملی نگذاریم، برج 8، 9 بازیکنانمان رو به مصدومیت می آورند.

سال خوب و سختی داشتم

من در سال اول تجربه خوبی با نفت داشتم اما در سال دوم یک تجربه بسیار تلخ با این تیم داشتم و سال سختی را از سر گذراندم. همین جا می گویم از نظر امتحانی که پس داده‌ام سال خوبی داشته‌ام اما بسیار کار سختی بود.

قنبرزاده دوست را ترجیح می دهم

من در آخرین بازی برابر سایپا از همه خداحافظی کردم. بعد از آن به آقای قنبرزاده گفتم که چند آپشن خوب در تیم لیگ‌برتری دارم و اعلام کرده بودم به سرعت از نفت جدا می‌شوم. هیچ مشورت با او درباره استقلال نکرده بودم، او را بسیار دوست دارم و ممنون وی و اعضای هیات مدیره این تیم هستم. ترجیحم این است که با آقای قنبرزاده دوستی‌ام را ادامه دهم تا همکاری.

رویای من مربیگری استقلال

هر کسی که از من حمایت کرده قطعا به صورت دلی بوده و نمی‌خواهم غیرمنطقی حرف بزنم. هر بازیکن بزرگی که در استقلال دوره بازیگری‌اش را تمام می‌کند یکی از رویاهایش حضور روی نیمکت این تیم است. برای من هم به همین ترتیب. همانطور که برای بازیکنان مختلف اتفاق افتاد. هر چند من زیاد جوان نیستم ولی معتقدم دایره‌ای شکسته شده و یک مربی جوان به مربیان به استقلال اضافه شده است.

امیدوارم شکافی بین ما نیفتد

من مانند خیلی‌ها نیستم که بگویم روزنامه یا سایت نمی‌خوانم حتی اگر خودم هم وقت نکنم، گروهی دارم که تمام مطالب در رسانه‌ها را برای من می‌گویند از همه رسانه‌ها ممنونم. امسال سال صبر و حوصله برای استقلال و هواداران است. امیدوارم که شکافی بین ما نیفتد تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

این پیراهن مقدس است

مجیدی دیروز در صفحه اینستاگرامش یک مطلب خوب نوشته، اگر پیشکسوتان هر حرفی بخواهند بزنند می‌توانند به من زنگ بزنند و نظرشان را بگویند. مجیدی هم به من لطف داشت و حتی عنوان کرده بود که پیراهنش آزاد است، من به او قول می‌دهم که کسی که لایق پوشیدن این پیراهن باشد، من به او می‌دهم در غیراینصورت پیراهن را نگه می‌دارم. پیش از این به باشگاه هم عنوان کرده‌ام که نسبت به هیچ پیشکسوتی بیانیه‌ ندهد. بازیکنی باشد که لایق این پیراهن باشد، می‌دهم فرهاد مجیدی به او پیراهن را بدهد. زمانی که من به استقلال آمدم پیراهن عبدالعلی چنگیز را به من دادند پس از آن نیز شماره 8 را پوشیدم، شماره پیراهن و احترام به آن برای من قابل اهمیت است. اگر بازیکنی جانماز گیرش نیامد می‌تواند روی پیراهن استقلال نماز بخواند.

از نفت به استقلال

ما پلن یک ساله‌مان را هفته بعد اعلام می‌کنیم و برای یک سال آینده برنامه‌مان را می‌دهیم. ما چون برنامه تیم‌ملی را می‌دانیم حتی برنامه غذا خوردنمان را هم می‌دهیم کل گروه آنالیز نفت به اتفاق من به باشگاه استقلال می‌آیند و دستیاران ما را تشکیل می‌دهند. محمد خرمگاه و علی چینی قطعا به ما اضافه می‌شوند و مربی دروازه‌بان‌هایمان حمید بابازاده خواهد بود. گمانه‌زنی نمی‌خواهم داشته باشم اما علاقه‌ای ندارم کسی به من چیزی تحمیل کند. کمی در شفاف‌سازی زیاده روی می‌کنم چون نگران مربیگری‌ام در استقلال هستم.

25 خرداد استارت می زنیم

25 خرداد استارت می‌زنیم اما بسته به شرایط تیم‌ملی ممکن است برنامه‌مان را تغییر بدهیم و از 25 به 30 خرداد تغییر برنامه بدهیم اما اگر بازیکنی در مسیر بدنسازی غیبت داشته باشد، به شدت آسیب می‌بینند و قطعا ضربه می‌خورد. دستیار خارجی هم متاسفانه با باشگاهی قرارداد دارد، دو نفر دیگر را مدنظر دارم اما فعلی نامی از آنها نمی‌برم.

مدیر ارشد فیفا مشاور من است

من هیچ کاری را بدون حساب و کتاب انجام نمی‌دهم یکی از مدیران ارشد فیفا یکی از مشاوران حقوقی من هستند. من هم کاغذ فسخ قرارداد دارم و هم کاغذ طلب باشگاه نفت، نه تنها پولی نگرفتم بلکه بسیاری هم خرج کردم. من شکایت نکردم که بخواهم منتظر نظر کمیته انضباطی باشم. من طبق یک بند زیر 50درصد پول گرفتم و می‌توانستم از این تیم جدا شوم. برای تیم نفت پایان لیگ‌برتر اتمام سال است و من هیچ کار غیرقانونی در زمینه جدایی از این تیم نکرده‌ام. کافی است آقایان بروند و از سازمان لیگ استعلام بگیرند.

سرپرست پورحیدری است

من کادرفنی‌ام را اعلام کرده‌ام تمام تلاشم را کردم که بتوانم به استقلال کمک کنم. در مورد سرپرست استقلال هم باید بگویم این تیم سرپرست دارد و ایشان آقای پورحیدری هستند. او کوه تجربه و به قولی پدر فوتبال استقلال است. خدا را شکر در سلامتی کامل به سر می‌برد.

تمرین ما بسته نخواهد بود

درهای استقلال همیشه به روی هواداران باز است، در تمرین ما هم هیچ وقت به روی هواداران بسته نیست. اگر بخواهیم کار تاکتیکی عجیب و غریبی انجام بدهیم حتما قبل از تمرین اعلام می‌کنیم. اعتقاد دارم حضور هواداران می‌تواند کمک شایانی به بازیکنان در تمرین بکند. بازیکن باید از حضور هوادار در کنار زمین لذت ببرد، ایجاد ترس و ناامنی برای بازیکنان به نفع تیم نیست.

مصاحبه در میکسدزون و کنفرانس

این روال ماست که هفته‌ای یک بار کادرفنی و بازیکنان می‌توانند در نشست مطبوعاتی حضور داشته باشند یا در میکسدزون اقدام به مصاحبه کنند اما خودتان حق بدهید که اگر قرار باشد هر روز مصاحبه کنیم نمی‌توانیم تمرکز تاکتیکی داشته باشیم.

با هیچ کس زاویه ندارم

در مورد سکوها باید بگویم هیچ وقت با هیچ بازیکن و هیچ مربی‌ای زاویه نداشته‌ام. همیشه رابطه‌ام با همه هواداران خوب بوده از همه آنها می‌خواهم که امسال با استقلال رابطه خوبی داشته باشند. بیایید همه نام‌های بزرگ را در یک سینی بگذاریم و از یک نام به اسم استقلال حمایت کنیم. من این همیت را در سال‌های گذشته بین تماشاگران ندیدم، با هیچ کس زاویه ندارم و خیلی راحت نظرم را می‌گویم، رسما همین جا نظرم را می‌گویم که از استقلال حمایت کنند نه علیرضا منصوریان. من فکر می‌کنم استقلال سالی باشد که همه ما از بازی استقلال لذت ببریم.

0 0
بهرام   1395/3/21 16:10:19

منصور قنبرزاده در مورد اینکه علیرضا منصوریان امروز در اولین نشست مطبوعاتی خود مدعی شد ترجیح می‌دهد با او دوست باشد تا همکار به "ورزش سه" گفت: من اول باید از منصوریان تشکر کنم چراکه دو سال با ما همکاری کرد، سال اول ما مشکل مالی نداشتیم اما در سال دوم با مشکلاتی مالی روبه‌رو بودیم و ایشان چون تیم ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت، برای سال دوم هم در نفت‌تهران ماند.

او ادامه داد: من برای آقای منصوریان در تیم استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم چراکه ایشان مربی جوانی هستند ولی به ایشان توصیه می کنم که بهتر است هر فردی در چارچوب سازمانی خود رفتار کند. هرگز دیده نشده است که یک فرد از پایین برای مدیر تعیین تکلیف کند. آقای منصوریان من را هم می‌شناسد و من هرگز از اصول مدیریتی‌ام تخطی نمی‌کنم. همانطور که ایشان دوست دارد با هم دوست باشیم تا همکار، من هم این موضوع را ترجیح می دهم. البته تا آنجا که دانش مدیریتی من می گوید، یک مربی برای رییس مجمع و یک باشگاه تعیین تکلیف نمی کند.یک سرمربی معمولا برای کادرفنی تعیین تکلیف می کند نه برای ساختار مدیریتی یک باشگاه. آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و توصیه ام این است چون ایشان را دوست دارم در هیاهیو و آب و تابی که این مسوولیت را گرفته است مواظب باشد که ناخواسته غرق نشود.

مدیرعامل فصل گذشته نفت‌تهران در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به حرف‌های منصوریان حضور او در استقلال منتفی شده است یا نه هم گفت: هیچ وقت سرمربی از مدیرعامل دعوت نمی کند. من یاد گرفته ام در اصول حرفه ای یک سرمربی مدیرعامل تعیین نمی کند. اگر به این شکل باشد وای به حال فوتبال و ورزش این مملکت. برای آقای منصوریان آرزوی موفقیت دارم و خوشحال هستم که از باشگاه نفت و مکتب نفت و در کسوت همکاری با ارکان باشگاه نفت به سرمربیگری استقلال رسید.

قنبرزاده در پاسخ به این سوال که آیا منصوریان واقعا برای سال دوم پولی از باشگاه نفت نگرفته است هم گفت: اگر ایشان چنین حرفی زده حتما راست می‌گوید ما سال دوم مشکلات مالی زیادی داشتیم و ایشان پولی نگرفته است شاید هزینه‌هایی هم کرده است

0 1
تاج   1395/3/17 15:41:45

حمله هواداران آبی به سرپرست باشگاه پرسپولیس
هواداران استقلال خطاب به طاهری: تو و وزیر پرسپولیسی باعث بدبختی‌های استقلال هستید!
هواداران استقلال با دیدن سرپرست باشگاه پرسپولیس به خوردوی او حمله کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس زمانی که امروز (دوشنبه) قصد داشت وارد وزارت ورزش و جوانان شود، با هواداران معترض استقلال روبه‌رو شد. این افراد به سمت خودروی سرپرست باشگاه پرسپولیس هجوم برده و ضرباتی را به خودروی طاهری وارد کردند.

آنها با صدای بلند به طاهری گفتند: تو و وزیر ورزش پرسپولیسی باعث بدبختی‌های استقلال هستید.

یکی از هواداران استقلال هم پلاکارد «وزیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم، نمی‌خواهیم» را روی شیشه خوردوی سرپرست باشگاه پرسپولیس قرار داد.

0 1
تاج   1395/3/17 15:40:35

با توصیه‌های وزیر ورزش آشنا هستم
قنبرزاده: حضورم در استقلال تا فردا مشخص می‌شود/ از اصرار گودرزی به تاج برای حضورم در فدراسیون بی‌خبرم
گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال می‌گوید که هنوز حضورش در این باشگاه قطعی نشده و پس از صحبت‌های نهایی همه چیز مشخص خواهد شد.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه شب گذشته (یکشنبه) جلسه‌ای در وزارت ورزش‌وجوانان برای مدیرعاملی او در باشگاه استقلال انجام و این مسئله قطعی شده است، گفت: این موضوع هنوز نهایی نشده است. موضوع در دست بررسی بوده و برخی مسائل باید مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرد و سپس همه چیز نهایی شود.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران درباره اینکه آیا علاقه بهرام افشارزاده به ادامه کار در باشگاه استقلال باعث شده تغییر مدیرعامل به تأخیر بیفتد یا موضوع دیگری در میان است، اظهار داشت: خیر؛ این مسائل نیست. همانطور که گفتم یکسری بررسی‌ها وجود دارد که امروز و فردا مشخص می‌شود. یکسری مسائل مربوط به خود بنده است که به زودی قطعی و نهایی می‌شود.

وی در واکنش به این مسئله که محمود گودرزی توصیه‌هایی را به مدیران استقلال و پرسپولیس در خصوص نقل‌وانتقالات داشته و آیا برای حضور او در استقلال هم توصیه داشته است، خاطرنشان کرد: هنوز صحبت نهایی را انجام نداده‌ایم، اما توصیه‌های وزیر مشخص است. من با توصیه‌های وزیر ورزش در قالب صحبت‌هایی که در جامعه ورزش صورت می‌گیرد، آشنا هستم. فکر می‌کنم با 10 سال سابقه مدیرعاملی و 20 سال سابقه مدیریت در ورزش با توصیه‌های مدیران نظام و مدیران کلان ورزش آشنایی داشته باشم.

گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند پس از دو سال موفقیت در نفت تهران با علیرضا منصوریان بازهم بتواند با این مربی این بار در استقلال موفق باشد، گفت: هنوز که چیزی قطعی نیست. این موفقیت هم در نفت بوده و اجازه بدهید ابتدا این بحث قطعی شود و بعد درباره آن صحبت کنیم.

«گفته می‌شود محمود گودرزی شب گذشته و پیش از مطرح شدن رسمی بحث مدیرعاملی شما جلسه‌ای را با مهدی تاج داشته و علاوه بر توصیه، اصرار کرده منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم یا دبیرکل فدراسیون فوتبال شود، اما تاج قبول نکرده و این موضوع در فضای مجازی منتشر شده است»، قنبرزاده در واکنش به این موضوع به تسنیم گفت: در جریان این موضوع نیستم. خودتان می‌گویید در فضای مجازی این موضوع وجود دارد. من در جریان نیستم که چنین توصیه‌ای شده یا نه، اما بعید می‌دانم فضایی اینچنینی وجود داشته باشد.

وی درباره بحث واگذاری نفت تهران گفت: پاکت‌های مزایده باز شده و کمیته چهار نفره پیشنهادها را بررسی می‌کند.

0 0
پرویز   1395/3/17 10:16:25

پرویز مظلومی بیانیه داد: آقایان سالهای بعد پشت چه کسی پنهان می شوید؟
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران در بیانیه ای به اتفاقات این باشگاه در فصل گذشته اشاره کرد.

به گزارش وب سایت نود، پرویز مظلومی در متنی مواضع خود پیرامون تغییرات اخیر در کادر فنی استقلال تهران را اعلام کرد و پرده از برخی اتفاقات مهم این باشگاه در فصل گذشته برداشت. در زیر متن بیانیه سرمربی سابق استقلال تهران که نسخه ای از آن در اختیار سایت برنامه نود قرار گرفته است را می خوانید:

بسمه تعالی

هواداران عاشق و فهیم باشگاه بزرگ استقلال تهران، مردم مهربان و فوتبالدوست و فوتبال فهم ایران عزیز که در سال های حضورم در فضای ورزش – چه به عنوان بازیکن ملی و باشگاهی و چه به عنوان مربی – جز عشق و مهربانی ازشما ندیده ام، امروز که در خلوت خود با قلبی پر از غم و اندوه اتفاقات تمام سال های زندگی ورزشی ام را مرور می کنم، بیش از پیش به عمق دریای محبت شما پی می برم؛ محبتی که از کوچه های داغ و پر از سنگلاخ آبادان مرا به کلانشهر تهران سوق داد و پیراهن استقلال بزرگ را بر تنم نشاند؛ محبتی که حکم بنزین سبز را برای این حقیر داشت و هر لحظه من را از نردبان شهرت و موفقیت بالا و بالاتر می برد و ... .

عشق به شما و عشق به استقلال با تاروپود من آمیخته شده است و مرا همواره به تلاش بیشتر فرا می خواند. خداراشاهد می گیرم که هیچگاه از اندیشه خدمت به تیم محبوبم و عاشقان آن دور نشده ام. چه در آن روزهایی که شور و شوق و انرژی مثبت شما پایه گذار آن گل تاریخی ام در دربی ۱۲۰هزار نفره شد و چه در مقطعی که در کنار هم توانستیم در ۴ دربی پیاپی بر حریف سنتی مان غلبه کنیم و عدد ۴ را برای آیندگان به یادگار بگذاریم، هرگز به خود غره نشدم و ذره ای از انگیزه ام برای دویدن و عرق ریختن به خاطر استقلال کاسته نشد.

اما افسوس و صدافسوس که با پرویز مظلومی، این کوچکترین عضو خانواده استقلال خوب رفتار نشد. افسوس نه از بابت شخص مظلومی بلکه به خاطر ظلمی که به یک تیم بزرگ روا داشتند و به اسم مظلومی استقلال را زدند و دل میلیون ها نفر را سوزاندند.

فصل گذشته با تمام کابوس هایش برایم به پایان رسید اما تا زنده هستم تحرکات آنهایی که در ظاهر آبی هستند اما در باطن ضداستقلال را فراموش نمی کنم و عاملین ضربه خوردن تیم محبوبم را نمی بخشم.

داستان من و این آقایان از همان هفته های اول لیگ کلید خورد. آنها تصور نمی کردند مظلومی و تیمش تا پایان لیگ مدعی قهرمانی باشند و به فینال جام حذفی برسند لذا هر لحظه با روش و ترفندی خاص ما را تحت فشار قرار می دادند. به قول همکارم امیر قلعه نویی آنها فکر می کردند کار مظلومی در هفته ششم تمام است اما لطف خداوند و غیرت بازیکنان معادلات شان را برهم زد.

چند شب قبل وقتی در برنامه ۹۰ اعلام کردم که در استقلال تنها بوده ام به برخی از آقایان برخورد و خیلی زود جوسازی رسانه ای علیه من را آغاز کردند و به نوچه های خود دستورات لازم را دادند اما حالا برای آنکه همگان بدانند که مظلومی چقدر تنها بود به گوشه هایی – فقط گوشه هایی – از اتفاقات استقلال در فصل گذشته اشاره می کنم.

سخت ترین روزهای تمام زندگی ام را تجربه کردم و گاهی آنقدر فشار روحی بر من زیاد می شد که اطرافیانم نگران می شدند و حتی چندین بار در خلال مسابقات، ناظرین بازی ها به من آب می دادند و می گفتند آقای مظلومی مراقب خودت باش، اما در مقابل، آقایان حاضر در باشگاه هر لحظه به دنبال تغییر سرمربی تیم بودند. حتی کار را به جایی رساندند که شب دربی برگشت یکی از آنها مخفیانه به اتاق چند بازیکن من در هتل رفت و در حالی که هتل تیم حریم خصوصی ما بود با چند مهره اصلی به گفت وگو نشست. این اتفاق را بنده فردای بازی متوجه شدم وگرنه تصمیمات دیگری می گرفتم. البته اعضای کادر فنی نیز باید به اتاق های بازیکنان سرک می کشیدند و اجازه چنین اتفاقاتی را نمی دادند. یکی از مدیران تیم اخیرا گفته است که چندین بار مانع از برکناری مظلومی شده ام. حال این سوال مطرح است که کجای دنیا در یک باشگاه تصمیم می گیرند سرمربی تیمی که صدرنشین لیگ است و فینالیست جام حذفی را برکنار کنند؟ همین جمله آقایان نشان می دهد که در اندیشه توطئه علیه من بوده اند.

نوع مواجهه این افراد با مشکلات استقلال در طول فصل موید این بود که نمی خواهد تیم نتیجه بگیرد که اگر غیر از این بود بعد از جدایی جاسم کرار و ریوالدو فی الفور مقدمات جذب یک بازیکن را فراهم می کردند تا حداقل وعده شان عملی شود و استقلال ضربه نخورد.

برخی رفتارهای آنها در ابتدای فصل نیز زمینه ساز مشکلات بزرگتری شد. برای مثال در حالی که بنده قصد حفظ امیرحسین صادقی را داشتم اعلام کردند که سیدجلال حسینی کارش تمام شده و به زودی به استقلال می آید. در نهایت صادقی از ما جدا شد و سیدجلال هم نیامد. ضعف آنها در زمان نقل و انتقالات نیم فصل بیشتر نمایان شد و چوب آن را استقلال خورد؛ جایی که مصدومیت مهره های کلیدی و خالی ماندن پست های حساس بارها من را به مرز سکته کشاند. بی تدبیری آقایان در زمینه اعزام تیم به سفر سوئد نیز ضربه دیگری بود بر پیکره استقلال و در همان مقطع پایه های صدرنشینی ما سست شد. جالب آنکه برخی از این آقایان در اقدامی ناجوانمردانه اطلاعات محرمانه باشگاه را به برخی رسانه ها داده و از زبان آنها مدعی شده اند که مظلومی در سوئد برای خودش ۷۰۰ دلار پاداش در نظر گرفته و به بازیکنان ۴۰۰دلار داده است. آخر بی معرفتی تا کجا؟ بنده هیچ وقت درباره پاداش ها و مسایل مالی تیم و بازیکنان دخالتی نداشته ام. این را می توانید از آقای عبداللهی بپرسید. در قرارداد من آمده است که پاداش هایم دو برابر دیگر اعضای تیم خواهد بود لذا در سوئد روحم خبر نداشت که دیگران چقدر گرفته اند و من قرار است چه مبلغی بگیرم.

آقای نصرالله عبداللهی حی و حاضر است و پاداش ها را ایشان تقسیم کرد. می بینید که برای زدن مظلومی چه مسایلی را دستاویز قرار می دهند. مظلومی اگر دنبال پول بود،سراغ طلب ۳۰۰ میلیون تومانی خود از استقلال که به سال ۸۹ برمی گردد را می گرفت.

مشکلات دیگر ما و در واقع اصلی ترین مشکلات ما از روزی آغاز شد که مدعی کسب دو جام شدیم. این اتفاق برای عده ای داخل باشگاه استقلال سخت بود و چون اساسا پرسپولیسی هستند و در آنجا رخنه کرده اند، پذیرش این مهم برایشان غیرقابل قبول بود. عجیب آنکه عده ای از همان ها با من تماس می گرفتند و می گفتند اگر می خواهی حمایتت کنیم در رسانه ها از ما تعریف کن و ...! عجبا که حالا می گویند می خواستیم مظلومی را برکنار کنیم. احیانا منظورشان این است که لطف شان شامل حال من شده است. یک نفر از آنها بپرسد چگونه و براساس کدام منطق می خواستید سرمربی تیمی که سهمیه آسیایی گرفته و فینالیست جام حذفی شده است را برکنار کنید؟ ضمنا جوانگرایی که برنامه اصلی ما در استقلال بود برای به بار نشستن، نیازمند زمان است و این مهم را انگار یادشان رفت.

روزهای پایانی لیگ عرصه را بر من تنگ تر کردند و فشارها افزون تر شد. بازیکنان هم نیز به خوبی در جریان تحرکات آقایان قرار گرفتند. به طور مثال بازیکنی چون امید ابراهیمی در جلسه ای خطاب به مدیر باشگاه می گوید با این مشکلاتی که تیم استقلال داشته و دارد امسال هشتم هم نباید می شدیم و مظلومی معجزه کرد.

بازیکنان جوان و باتجربه همگی می دانستند که چه اهدافی در پس پرده نهفته است اما ذره ای از تلاش شان کم نشد و من از همه بازیکنانم به جز یک نفرشان که نمی توانم او را ببخشم تشکر می کنم. حتی در مقطعی می خواستند آرش برهانی که نیمکت نشین بود را برابر من قرار دهند که من خودم با آرش صحبت کردم و به او گفتم تا وقتی که من هستم می توانی بازی کنی و اگر هم قصد خداحافظی داشتی بیا و در کنار خودم مربیگری را آغاز کن.

باری، استقلال و مظلومی و بازیکنانش سال سختی را پشت سر گذاشتند اما رسم معرفت نبود که به این شکل با من برخورد شود. مربی ای که قرارداد دو ساله دارد و یک سال آن باقی مانده و به وعده سال اولش که کسب سهمیه بوده عمل کرده، حداقل حقش این است که به او خسته نباشید بگویند. آقایان آنقدر معرفت نداشتند که با من تماس بگیرند و خسته نباشید بگویند. حتی اجازه ندادند قرارداد من فسخ شود و سپس با مربی جدید قرارداد ببندند. متاسفم که بگویم این افراد ابتدایی ترین اصول و اخلاق ورزشی را زیر پا گذاشتند.امروز هم اگر تصمیم به طرح این صحبت ها گرفتم بخاطر این است که با بی احترامی به من دلم را شکستند.

آنها دل پرویز مظلومی که عمر و جوانی اش را برای استقلال گذاشته و صدالبته هرچه دارد از این مجموعه است، شکستند و مطمئن باشند خیلی زود عقوبت این رفتار خود را خواهند دید.

آخرین تیر آقای مدیر بر پیکره خسته و رنجور استقلال، ظهر روز فینال جام حذفی بود که با در دست گرفتن یک فقره چک نزد بازیکنان آمد و آن چک که برای فصل نقل و انتقالات کنار گذاشته بودند را به بازیکنان من نشان داد و گفت این ۲۰درصد قراردادهای شما است، سپس چک را در جیبش گذاشت و رفت و با همین کار از نظر روحی بازیکنان تیم را آشفته کرد. البته این آقا پیش تر نیز در زمانی که بازیکنان تیم به دلیل مشکلات مالی قصد اعتصاب داشتند در جمع آنها حاضر شد و طلبکارانه به بازیکنان گفت: هرکسی ناراحت است برود. آنها حتی در ۱۶ روز قبل از فینال جام حذفی یک بار هم به تیم سرکشی نکردند و به بازیکنان روحیه ندادند؛ دریغ از یک ریال پاداش.

سال سختی را گذراندم، سالی که جدا از سنگ اندازی ها و توطئه چینی های عده ای درون باشگاه، زخم و زبان برخی پیشکسوتان استقلال آزارم داد و بی رحمانه من را مورد حمله قرار می دادند تا هم از درون و هم از بیرون باشگاه مورد هجوم قرار بگیرم اما خدا شاهد است که همه اتفاقات را به خاطر استقلال و برای جلوگیری از به حاشیه رفتن تیمم در دل ریختم و جالب است که حالا عده ای می گویند چرا مظلومی زودتر از اینها حرف نزد و افشاگری نکرد.

داستان من و استقلال شاید از دید آقایان تمام شده باشد اما آنها باید بدانند که این مردم حافظه تاریخی قدرتمندی دارند و می دانند که مظلومی و مظلومی ها برای تیم محبوب شان چه کارهایی انجام داده اند.

روزی که خیلی دور نیست می رسد که اثری از این آقایان باقی نمانده اما من و امثال من نام مان با استقلال گره خورده و این حقیقت را نمی توان کتمان کرد.

آقایان، دو سال قبل پشت نام قلعه نویی پنهان شدید، سال قبل پشت نام مظلومی و حالا هم پشت اسم منصوریان، سال آینده می خواهید پشت چه کسی پنهان شوید و ضعف های خودتان را بپوشانید.

در پایان برای آقای منصوریان و استقلال عزیز آرزوی موفقیت می کنم و ضمنا از همه بزرگانی که در این چند روز با تماس و پیامک های خود از غم سنگین من کاستند تشکر می کنم و جا دارد بار دیگر از مردم خوب کشورم و به ویژه هواداران استقلال تشکر کنم و ضمنا از اصحاب رسانه که در این سال استقلال را یاری رساندند قدردانی نمایم.

به عنوان یک استقلالی از اعماق قلبم آرزو می کنم که این تیم در اوج باشد و دل هوادارانش را شاد کند.

پرویز مظلومی۱۶/۳/۹۵