محل تبلیغ شما
ساخت یادمان،آسیبی برای محیط زیست

تاریخ خبر: 1395/2/29

ساخت یادمان،آسیبی برای محیط زیست

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، عصر شنبه دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه میزبان افتتاحیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز بوده که سخنران آن، شهربانو امانی مشاور امور بانوان سازمان محیط زیست کشور بود.

شهربانو امانی یکی از چهره هایی است که سخنان وی همیشه حاشیه‌هایی را به همراه داشته است؛ همچنین حضور او در سازمان محیط زیست کشور جنجال بسیاری در پی داشت که کارمندان آن سازمان اعتراض شدیدی نسبت به حضور این مهره سوخته اصلاحات داشتند.

این بانوی اصلاح طلب به دلیل اظهارات شاذ خود و عملکرد نه چندان مثبت خود در مجلس ششم، کارنامه‌ای کاملا مشخص در میان اذهان عمومی دارد اما نکته قابل تامل این است که چرا دانشگاه آزاد اسلامی به تریبونی برای اصلاح طلبان سوخته شده تبدیل شده است؟

حال آنکه اظهارات امانی در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه نیز باز هم شائبه هایی را در نحوه جریان سازی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی بر پا می دارد.

وی فارغ از اینکه در رابطه با مجلس ششم و عملکرده خود در همایش محیط زیستی سخن به میان آورده، اذعان داشته است: تمام نهادهای غیر دولتی و NGOها باید توجه کنند که حفظ ارزش‌ها در درست کردن قبر نیست و ما حق نداریم محیط زیست را نابود کنیم.

شهربانو امانی در اظهار نظری عجیب به تخریب محیط زیست با ساخت یادمان شهدا اشاره کرد و افزود: یادمان شهدای گمنام در اطراف دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه به محیط زیست آسیب می‌زند!

با این همه این اظهارات نیز در زمره همان نظرات شهربانو امانی قرار گرفته و جای تامل دارد که دانشگاه آزاد اسلامی به چنین افرادی که یادمان شهدا را تخریبی برای محیط زیست می دانند ، تریبون می دهد.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid