محل تبلیغ شما
ترامپ واحمدي‌نژاد شبيه به يكديگر هستند

تاریخ خبر: 1395/2/21

ترامپ واحمدي‌نژاد شبيه به يكديگر هستند

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

ترامپ و احمدي‌نژاد شبيه به يكديگر هستند

احمد بخشايش اردستاني نماينده اصولگراي مجلس

بيكاري و مشكلات اقتصادي از جمله معضلاتي هستند كه دولت يازدهم با آنها روبه‌رو است و ممكن است از سمت اينها از سوي احمدي‌نژاد ضربه بخورد و به نوعي بايد گفت كه اقتصاد پاشنه آشيل دولت يازدهم است.

آقاي دكتر روحاني به رونق و تورم نرسيد و در طول اين سال‌ها درگير سياست خارجي بود. بايد واقعيت‌ها را ديد مگر اينكه روحاني در اين يك سال آخر خودش را نشان دهد.

نبايد نگاه‌مان فقط محدود به تهران و گروه نخبه‌ها باشد بلكه بايد شهرستان‌ها را هم ببينيم چرا كه در آنجا وضعيت متفاوت است.

درست است كه در دوره آقاي روحاني مردم استراحت مي‌كنند و استرس ندارند و صبح كه از خواب بيدار مي‌شوند انتظار شنيدن يك خبر بد را ندارند اما بازهم مي‌گويم كه وضعيت در شهرستان‌ها و شهرهاي كوچك متفاوت است و مردم اين شهر‌ها به خاطر عملكرد احمدي‌نژاد در بحث مسكن مهر و سد سازي و جاده سازي از او راضي هستند.

تنها كار بدي كه آقاي احمدي‌نژاد در قبال رهبر انجام داد، مسئله خانه نشيني بوده است اما آقاي روحاني با رهبر زاويه دارد. از يك طرف حسن روحاني حرف از برجام ۲ و ۳ مي‌زند و از طرف ديگر رهبر مي‌گويد فقط برجام يك.

بدنه اصولگرايان با احمدي‌نژاد هستند، چرا كه چهره ديگري ندارند كه جناح آنها را در انتخابات پيروز كنند.

در حال حاضر اصولگرايان به غير از نخبگانشان به اين نتيجه رسيده‌اند كه بعد از انتخابات هفتم اسفندماه به كما رفته‌اند و بايد از اين بهت خارج شوند و براي همين فردي بايد بيايد كه اينها را پيروز كند و هيچ كسي نمي‌تواند چنين كاري كند، جز محمود احمدي‌نژاد.

آقاي حداد عادل را بايد از معادله انتخابات رياست جمهوري خارج كنيم چرا كه اگر مي‌توانست راي بياورد در‌‌‌ همان هفتم اسفندماه راي مي‌آورد.

در سال ۹۶ شوراي نگهبان نمي‌تواند احمدي‌نژاد را رد صلاحيت كند چرا كه اين اتفاق به ضرر فضاي سياسي كشور است و روحاني و احمدي‌نژاد بايد در فضاي انتخاباتي جامعه حضور داشته باشند تا جو جامعه انتخاباتي باشد.

اگر احمدي‌نژاد در سال ۹۶ روي بحث ۲۵۰ هزار تومان صحبت كند، در شهرستان‌ها غوغا به پا مي‌كند.

دونالد ترامپ نامزد انتخابات رياست جمهوري آمريكا و محمود احمدي‌نژاد شبيه به يكديگر هستند چرا كه صحبت‌هايشان در ميان توده مردم و طبقه متوسط رو به پايين موج ايجاد مي‌كند و وقتي هم كه موج ايجاد شود نمي‌توان جلوي آن را گرفت.

در سال ۱۳۹۶ مصباحي مقدم، روحاني، احمدي‌نژاد و ابوترابي فرد وارد فضاي انتخاباتي مي‌شوند اما نكته در اين است كه اين آقايان به غير از روحاني نتوانسته‌اند در تهران راي كافي را كسب كنند و نمي‌توانند راي لازم براي ورود به نهاد رياست جمهوري را به دست بياورند.

اصولگرايان نبايد خودشان را گول بزنند و فكر كنند موفق مي‌شوند، جز اينكه چهره‌اي بياورند كه براي آنها راي آور باشد و براي زير پوست شهر صحبت كند.

اما با اين حال تنها كسي كه مي‌تواند روحاني را زمينگير كند احمدي‌نژاد است.

اعضاي دولت يازدهم با من خيلي رفيق‌تر هستند تا اعضاي دولت احمدي‌نژاد اما اين دليل نمي‌شود واقعيت را انكار كرد.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid