محل تبلیغ شما
آنتالیاشهرفسق وفجوراست

تاریخ خبر: 1395/2/13

آنتالیاشهرفسق وفجوراست

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

آنتالیاشهر فسق و فجوراست

روز گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در درس خارج، «آنتالیا» را به عنوان شهری که در آن فسق و فجور انجام می‌شود و سبب سفر باطل و اتمام نماز می‌شود مثال زدند و فرمودند: باشد که مسئولان فرهنگی و قانونگذار ترتیبی اتخاذ کنند که سفرهای حرام اقلاً تبلیغ نشود.

این روزنامه اصولگرا با انتقاد از میزان سفرهای ایرانیان به برخی کشورها بویژه ترکیه و تایلند، ادامه داد: حجم حدود 4 میلیون گردشگر به مقاصدی که به فساد شهرت دارند، زیبنده است؟

روزنامه «جوان» در بخشی از مطلب خود نوشته است که «ترکیه چند سالی است به جمع کشورهای دارای پلاژ برهنگی پیوسته و اولین کشور به ظاهر اسلامی است که اجازه می‌دهد گردشگران در ساحلش به طور کامل برهنه شوند! این کشور همچنین حدود پنج سال پیش هتلی را راه‌اندازی کرد که یکی از شرایط اقامت در آن برهنگی بود. آیا با شرایط اخلاقی که در این کشور برپا است، تبلیغات پر حجم گردشگری به مقصد ترکیه، اشاعه فحشا نخواهد بود؟!»

این روزنامه همچنین می‌نویسد: «مشخص نیست چند درصد از مردانی که به صورت مجردی به تایلند سفر می‌کنند بعد از بازگشت آزمایش ایدز می‌دهند و یا اینکه اصلاً به فکر چنین آزمایشی هستند یا خیر!»

در مطلب این روزنامه آمده است:

اگر هنوز پیامک‌های تبلیغاتی را در گوشی موبایلتان مسدود نکرده‌اید یا در شبکه‌ه