محل تبلیغ شما
تشریح خرگوش زنده در كلاس زیست شناسی

تاریخ خبر: 1395/1/20

تشریح خرگوش زنده در كلاس زیست شناسی

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

مدیركل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت كه دبیر یكی از دبیرستانهای استان اقدام به تشریح یك خرگوش زنده در حین تدریس درس زیست شناسی كرده است.
 
به گزارش روابط عمومی محیط زیست همدان، محمدرضا محمدی با اشاره به برخورد قانونی با مدیر دبیرستانی كه خرگوش زنده در آن تشریح شده، گفت: با دبیر این دبیرستان كه اقدام به تشریح خرگوش زنده در كلاس درس كرده است نیز برخورد قانونی می شود.
 
وی با ذكر اینكه علت این موضوع در دست بررسی است اضافه كرد: مسئولان اداره كل آموزش و پرورش استان نیز باید با خاطیان برخورد كنند.
 
مدیركل محیط زیست همدان اظهار كرد: این اقدام ناشایست موجب ناتمام ماندن ماموریت خارج از استان بنده شده و پس از شنیدن این موضوع از فعالان محیط زیست ، برای پیگیری دقیق موضوع به استان بازگشتم.
 
محمدی افزود: پس از رایزنی با مدیركل آموزش و پرورش، وی نیز با ابراز تاسف از این اقدام، از بررسی موضوع و معرفی خاطیان به هیات تخلفات اداری در صورت اثبات این موضوع خبر داد.
 
وی افزود: از مدیركل آموزش و پرورش استان درخواست شده علاوه بر سایر اقدامات تنبیهی، نسبت به عزل مدیر مدرسه نیز اقدام كند تا دیگر شاهد این اقدامات خلاف عرف اخلاقی در جامعه نباشیم.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid