محل تبلیغ شما
آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال بانوان ایران

تاریخ خبر: 1395/1/18

آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال بانوان ایران

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با بیان اینکه ملی پوشان جدید با حضور در تورنمنت روسیه محک جدی خواهند خورد، گفت: از تیم لهستان هیچ شناختی نداریم.

به گزارش خبرگزاری مهر، فروزان سلیمانی درباره برگزاری اولین اردوی تدارکاتی این تیم گفت: نخستین اردو با حضور ترکیبی از بازیکنان جوان و پر تجربه آغاز شد تا ملی پوشان به هماهنگی رسیده و تمرینات مورد نظر را انجام دهند.

وی ادامه داد: قرار است در تورنمنت چهارجانبه روسیه که با حضور تیم‌های لهستان، روسیه، اسپانیا و ایران برگزار می‌شود، شرکت کنیم. بدون شک حضور در این تورنمنت به کادر فنی کمک بسزایی می کند تا بازیکنان جدید را محک بزند. ضمن اینکه باعث کسب تجربه برای بازیکنان جوان دعوت شده به اردو خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه در پاسخ به این سئوال که چه شناختی از حریفان در این تورنمنت دارید، گفت: با تیم‌های روسیه و اسپانیا چند بازی داشته ایم و می‌توانیم با آنالیز فیلم مسابقات، برنامه ریزی خوبی برای این دو دیدار داشته باشیم اما متاسفانه از تیم لهستان شناختی نداشته و هیچ فیلمی هم در اختیار نداریم تا بتوانیم این تیم را آنالیز و ارزیابی کنیم. بدون شک لهستان یک تیم خوب است و در سطح اروپا بازی می کند. این امر نکته مثبتی برای ما خواهد بود چرا که هم با شیوه بازی آنها آشنا می‌شویم و هم بازیکنان در شرایط مختلف به رقابت با حریفانی از اروپا می‌پردازند.

سلیمانی در پایان گفت: تا پیش از اعزام به این تورنمنت که از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، ۴ اردوی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد. ضمن اینکه در نظر داریم تا چند بازی تدارکاتی با تیم‌های تهرانی در حاشیه اردوهای تدارکاتی و پیش از اعزام به روسیه برگزار کنیم.