محل تبلیغ شما
برسمیت شناختن اسرائیل

تاریخ خبر: 1395/1/18

برسمیت شناختن اسرائیل

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

ابومازن:کشورهای عربی اسرائیل را به رسمیت خواهند شناخت

بالا رفتن پرچم رژیم صهیونیستی برای اولین بار در یک کشور عربی

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی همسو با سیاست های تل آویو اعلام کرد که تمامی کشورهای عربی و اسلامی بدون استثناء اسرائیل را به رسمیت خواهند شناخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با حمایت مجدد از روند سازش گفت: در صورتی که صلح با اسرائیل محقق شود تمامی کشورهای عربی و اسلامی بدون استثناء اسرائیل را به رسمیت خواهند شناخت.

وی که در دیدار با دروزی های ساکن در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ سخن می گفت افزود: به رسمیت شناختن اسرائیل و عادی سازی روابط با آن در چارچوب طرح صلح عربی مطرح است و کسی نمی تواند منکر این قضیه شود.

ابومازن افزود: ما باید در ایجاد صلح تلاش کنیم و راه حل بهتری برای آن پیدا کنیم، این آسان است که فلسطینی ها و اسرائیلی ها در چارچوب تحقق طرح دو دولتی در کنار هم در آرمش و ثبات زندگی کنند زیرا ما خواهان آن هستیم که فرزندانمان زندگی خوبی در آینده داشته باشند.

وی در ادامه گفت: ما ضد یهودیت نیستیم بلکه کسانی هستند که اراضی ما را اشغال کرده اند و باید بیرون بروند، ما با یهودیت هیچ مشکلی نداریم.

بر اساس اعلام رسانه های خبری قرار است امروز دوشنبه در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی در پایتخت قطر، پرچم رژیم صهیونیستی در این کشور برافراشته شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه لبنانی «العهد»، پرچم رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه برای اولین بار در دوحه، پایتخت قطر برافراشته می شود.

بر اساس این گزارش، قرار است از امروز دوشنبه مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی در دوحه پایتخت قطر آغاز شود و تیم رژیم صهیونیستی نیز در این مسابقات شرکت کند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که حضور تیم والیبال این رژیم در مسابقات پس از گفتگوها و رایزنی های طولانی مدت میسر شده است.

بنابر اعلام تلویزیون رژیم صهیونیستی تیم والیبال این رژیم با پیراهنی که دو حرف از نام «اسرائیل» بر آن نوشته شده است در مسابقات شرکت می کند.

قرار است تیم والیبال ساحلی رژیم صهیونیستی زیر پرچم این رژیم وارد مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی در دوحه شود.

گفتنی است، این اولین بار است که پرچم رژیم صهیونیستی در اراضی عربی برافراشته می شود. پیشتر نیز تیم های ورزشی این رژیم در مسابقات ورزشی در کشورهای عربی مشارکت داشته اند اما پرچم رژیم صهیونیستی در این کشورها تاکنون برافراشته نشده بود.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid