محل تبلیغ شما
اعلام جرم علیه مولاوردی

تاریخ خبر: 1395/1/18

اعلام جرم علیه مولاوردی

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

معاون دادگستری سیستان و بلوچستان:اعلام جرم دادگستری سیستان وبلوچستان علیه معاون رئیس جمهور وصول شد
معاون رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در امور اجتماعی و پیشگیری از جرم گفت: اعلام جرم دادگستری سیستان و بلوچستان علیه معاون رئیس جمهوری در دادسرای تهران اعلام وصول شد.

محمدعلی حمیدیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دادگستری سیستان و بلوچستان در پی اظهار نظر خلاف واقع معاون رئیس جمهوری، با تببین ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی در خصوص نشر اکاذیب و به سبب نشر اکاذیب و افترا به دستگاه قضایی، از سوی دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام جرم صورت گرفت.

وی افزود: به سبب بررسی بیشتر، این پرونده شکایت به دادسرا تهران انتقال و در یکی از شعب این شهرستان اعلام وصول شده است.

معاون رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای بررسی بیشتر این پرونده یا اینجانب یا نماینده دادستان سیستان و بلوچستان به عنوان مسئول پیگیری حقوقی به دادسرا تهران معرفی شده و لحظه به لحظه پیشرفت پرونده نیز اطلاع رسانی می شود.

وی یادآور شد: همان طور که در گذشته نیز گفته شد، متاسفانه معاون رئیس جمهور، با فرافکنی مشکلات و ناتوانی نهادهای اجرایی در رفع معضلات استان، بخش اعظمی از مشکلات را به قوه قضائیه نسبت داده و مدعی شده روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده اند و بازماندگان آنها امروز قاچاقچیان بالقوه هستند که این مصداق فرافکنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون رئیس جمهور و رئیس مرکز زنان نهاد ریاست جمهوری، چندی پیش مدعی شد روستایی در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده‌اند و بازماندگان آنان، امروز قاچاقچی بالقوه هستند

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid

0 1
مولود   1395/1/23 05:45:41

احضار شهيندخت مولاوردی به دادسرا

محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری خود با اهالی رسانه در پاسخ به سوالی درباره پرونده شکایت مسئولان قضایی سیستان و بلوچستان از معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور اظهار کرد: در مورد این پرونده مطلبی مطرح شده بود و مسئولان قضایی سیستان و بلوچستان آن را به تهران فرستادند و دادسرای تهران خانم مولاوردی را احضار کرده و قرار است ایشان در دادسرا حاضر شوند، توضیح بدهند و پاسخگو باشند.
بيشترين مرگ ومير در زندان به خاطر موادمخدر است
وی با اشاره به میزان مجرمین مواد مخدر در زندان‌ها، گفت: در طول سال‌های گذشته هیچگاه میزان مجرمین مواد مخدر در زندان‌ها کمتر از 42 درصد نبوده و به 44 الی 45 درصد نیز رسیده است.
به گفته سخنگوی قوه قضاییه بیشترین مرگ‌ومیر در زندان‌ها به خاطر مواد مخدر است زیرا عده‌ای مواد را می‌بلعند و مورد داشته‌ایم که فردی بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر را بلعیده است.