محل تبلیغ شما
تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است

تاریخ خبر: 1394/12/22

تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

جعفر شجونی: تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است

از رای آوری تمام اعضای لیست امید در تهران مطلع هستم و البته دلیل چنین اتفاقی نیز مشخص است. تهران اصل ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است و رای آوری این افراد نیز نشان دهنده همین مساله است.

به گزارش نامه نیوز،یک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به شکست مطلق اصولگرایان در انتخابات تهران، گفت: دلیل چنین اتفاقی مشخص است. تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است و رای آوری این افراد نیز نشان دهنده همین مساله است

 

جعفر شجونی در گفت‌و‌گویی درباره نتیجه انتخابات اخیر مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اعلام کرد: در حال حاضر تهران نیستیم و برای انجام سفری به شمال کشور رفته‌ام. خیلی در جریان نتایج آرای انتخابات جز مسائل کلی قرار ندارم. لذا بر اساس آنچه می‌دانم و شنیدم فکر می‌کنم در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک عزمی از سراسری کشور برای حضور در انتخابات شکل گرفت و در ‌‌نهایت نیز نتیجه به پیروزی حداکثری اصولگرایان ختم شد

 

این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به اینکه تمامی کرسی‌های تهران در بهارستان به لیست امید تعلق گرفت و حتی سرلیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان از رسیدن به بهارستان ناکام ماند، گفت: بنده از این اتفاق مطلع هستم و البته دلیل چنین اتفاقی نیز مشخص است. تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است و رای آوری این افراد نیز نشان دهنده همین مساله است

حجت‌الاسلام والمسلمین شجونی که مواضعش بارها جنجال‌آفرین بوده، این‌بار نیز واکنش بحث‌برانگیزی به رأی‌آوری لیست امید در انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته و اظهارات اخیر وی با هشدار یک فعال اصولگرا نیز مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به شکست مطلق اصولگرایان در انتخابات تهران به «رویداد 24» گفت: دلیل چنین اتفاقی مشخص است. تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است و رأی‌آوری این افراد نیز نشان‌دهنده همین مسأله است.

 

جعفر شجونی درباره نتیجه انتخابات اخیر مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اعلام کرد: در حال حاضر تهران نیستم و برای انجام سفری به شمال کشور رفته‌ام. خیلی در جریان نتایج آرای انتخابات جز مسائل کلی قرار ندارم. بنابراین بر اساس آنچه می‌دانم و شنیدم فکر می‌کنم در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک عزمی از سراسری کشور برای حضور در انتخابات شکل گرفت و در ‌نهایت نیز نتیجه به پیروزی حداکثری اصولگرایان ختم شد.

این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به اینکه تمامی کرسی‌های تهران در بهارستان به لیست امید تعلق گرفت و حتی سرلیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان از رسیدن به بهارستان ناکام ماند، گفت: بنده از این اتفاق مطلع هستم و البته دلیل چنین اتفاقی نیز مشخص است. تهران پایگاه اصلی ضدیت با انقلاب و ولایت فقیه است و رأی‌آوری این افراد نیز نشان‌دهنده همین مسأله است.

به گزارش ایسنا، در این راستا، کانال روزنامه «ایران» نوشت: محبیان نسبت به رفتار اهانت‌آمیز برخی اصولگرایان هشدار داد و گفت: مقایسه مردم تهران با اهل کوفه با چه توجیه شرعی و عقلی سازگار است؟

.

روزنامه «ایران» نوشت: محبیان نسبت به رفتار اهانت‌آمیز برخی اصولگرایان هشدار داد و گفت: مقایسه مردم تهران با اهل کوفه با چه توجیه شرعی و عقلی سازگار است؟

در این کانال تلگرامی، به نقل از این فعال سیاسی اصولگرا آمده است:
«
واقعاً چون تهرانی‌ها به لیست اصلاح‌طلبان رأی دادند باید آنها را اهل کوفه و اصحاب یزید خواند؟ در دور بعد اگر به اصولگرایان یا آقای احمدی‌نژاد یا جناب مصباح رأی دادند به لشکر امام حسین (ع) برگشته و حر می‌شوند؟ این گونه تحلیل با کدام منش و تحلیل امام و رهبری و عقل و منطق همخوان است؟
این روش که رقابت را بین لیست رهبری و لیست انگلستان نشان دهیم و بعد هم برنده را انگلیس؟! با کدام عقل همخوان است؟

 

این‌که یک شهر 12 میلیونی را چون به آقای فلان و فلان رأی نداده‌اند؛ در زمره یزیدیان بدانند چه توجیه شرعی و عقلی دارد؟ من می‌گویم هیچ ...
جز آن‌که سیاست ما به حدی نزول کرده که ملاک و شاخص دین و ایمان این و آن کاندیدا می‌شوند.
آیا واقعاً فکر می‌کنیم از طریق اهانت به مردم می‌توان رأی گرفت؟ مگر آن که مردم خویش را جمعی مازوخیست بدانیم

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid