محل تبلیغ شما
مانور برخورد با تجمع غيرقانوني کارگران در ساري!+تصاویر

تاریخ خبر: 1394/11/20

مانور برخورد با تجمع غيرقانوني کارگران در ساري!+تصاویر

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

 

در آخرين روز از رزمايش بزرگ پيامبر اعظم،مانور مقابله با کارگراني که به طور فرضي در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق، اقدام به تجمع غير قانوني و مسدود کردن جاده بين المللي کرده بودند برگزار شد. به گزارش ايرنا، در اين رزمايش که روز جمعه با حضور جمعي از شهروندان ساروي در مسير کمربندي جنوبي اين شهر به اجرا درآمده بود، بيش از 200 کارگر در تجمعي غير قانوني اقدام به انسداد جاده و روشن کردن آتش نمودند که ماموران نيروي انتظامي پس از بي نتيجه ماندن مذاکرات براي رفع اين مشکل، با آشوب طلبان برخورد کردند.

 

 در اين مانور ماموران نيروي انتظامي پس از 20 دقيقه تلاش موفق به دستگيري تمامي اغتشاشگران و اطفاي حريق و باز کردن جاده بين المللي فرضي شدند. در اين روز همچنين مانور رهاسازي گروگان‌هايي که به طور فرضي در چنگال سارقان يک بانک گرفتار شده بودند با دستگيري سارقان و گروگان گيران برگزار شد. اين رزمايش دو روزه با بکارگيري دکترين عملياتي و استفاده از تدابير ابلاغي، به منظور ارتقاي سطح آمادگي رزمي و انتظامي و همچنين بالا بردن توان عملياتي پليس مازندران با حضور تمام رده ها برگزار شد.

 

در اين رزمايش از توانمندي‌هاي دو هزار پليس يار جوان، دو هزار هميار پليس و هزار و 500 نفر از نگهبانان محله استفاده شد. تمرين دفاع از ميهن اسلامي در برابر متجاوزان، احراز آمادگي نيروها، افزايش آمادگي و هوشياري دستگاه‌هاي اطلاعاتي، نمايش قدرت و اقتدار ناجا از اهداف برگزاري اين همايش اعلام شد. سازمان هاي امداد و نجات و اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه نيز در اين رزمايش به ارائه توانمندي‌هاي تخصصي و عملياتي پرداختند.

گروه‌هاي شرکت کننده در اين رزمايش، نمايش هاي امداد و نجات جاده اي و دريايي، اطفاي حريق جنگل، مقابله با سيل و زلزله، ريزش کوه ،جنگ‌هاي الکترونيکي، عمليات راپل، چترريزي پرسنل نيروي انتظامي از بالگرد، رهايي گروگان، کنترل اغتشاشات و تخليه آني کلانتريها و پاسگاهها در هنگام بحران را ارائه کردند. اين رزمايش دو روزه با اجراي برنامه‌هاي نمايشي خنثي سازي بمب در اماکن، پدافند دورادور، جنگ الکترونيک و عمليات نمايشي به پايان مي رسد.

کارگران کارخانه ای در کلاله که دست به اغتشاش زدند، توسط نیروهای ضد اغتشاش و ناارامی بسیج سپاه کلاله دستگیر شدند.

به گزارش کلاله خبر، در رزمایش فجر انقلاب گردان های بیت المقدس کلاله به منظور امادگی کامل نیروهای بسیج ضد اغتشاش، این نیروها با کارگرانی که دست به اغتشاش(بصورت نمایشی) زده بودند برخورد کردند.

eghteshash 1

eghteshash 2

eghteshash 3

eghteshash 5

eghteshash 7

eghteshash 8

eghteshash 10

eghteshash 11

eghteshash 12

eghteshash 13

eghteshash 14

eghteshash 15

eghteshash 16

eghteshash 17

eghteshash 18

eghteshash 19

eghteshash 20

eghteshash 21

eghteshash 22

eghteshash 23

eghteshash 24

eghteshash 25

 

در آخرين روز از رزمايش بزرگ پيامبر اعظم،مانور مقابله با کارگراني که به طور فرضي در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ، اقدام به تجمع غير قانوني و مسدود کردن جاده بين المللي کرده بودند برگزار شد . 

به گزارش ايرنا ، در اين رزمايش که روز جمعه با حضور جمعي از شهروندان ساروي در مسير کمربندي جنوبي اين شهر به اجرا درآمده بود ، بيش از 200 کارگر در تجمعي غير قانوني اقدام به انسداد جاده و روشن کردن آتش نمودند که ماموران نيروي انتظامي پس از بي نتيجه ماندن مذاکرات براي رفع اين مشکل ، با آشوب طلبان برخورد کردند .


در اين مانور ماموران نيروي انتظامي پس از 20 دقيقه تلاش موفق به دستگيري تمامي اغتشاشگران و اطفاي حريق و باز کردن جاده بين المللي فرضي شدند .

در اين روز همچنين مانور رهاسازي گروگان هايي که به طور فرضي در چنگال سارقان يک بانک گرفتار شده بودند با دستگيري سارقان و گروگان گيران برگزار شد .

اين رزمايش دو روزه با بکارگيري دکترين عملياتي و استفاده از تدابير ابلاغي ، به منظور ارتقاي سطح آمادگي رزمي و انتظامي و همچنين بالا بردن توان عملياتي پليس مازندران با حضور تمام رده ها برگزار شد .

در اين رزمايش از توانمنديهاي دو هزار پليس يار جوان ، دو هزار هميار پليس و هزار و 500 نفر از نگهبانان محله استفاده شد . 
تمرين دفاع از ميهن اسلامي در برابر متجاوزان ، احراز آمادگي نيروها ، افزايش آمادگي و هوشياري دستگاههاي اطلاعاتي ، نمايش قدرت و اقتدار ناجا از اهداف برگزاري اين همايش اعلام شد .

سازمان هاي امداد و نجات و اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه نيز در اين رزمايش به ارائه توانمنديهاي تخصصي و عملياتي پرداختند .

گروههاي شرکت کننده در اين رزمايش ، نمايش هاي امداد و نجات جاده اي و دريايي ، اطفاي حريق جنگل ، مقابله با سيل و زلزله ، ريزش کوه ،جنگهاي الکترونيکي ، عمليات راپل ، چترريزي پرسنل نيروي انتظامي از بالگرد ، رهايي گروگان ، کنترل اغتشاشات و تخليه آني کلانتريها و پاسگاهها در هنگام بحران را ارائه کردند .

بخشي از رزمايش پيامبر اعظم نيز امروز در بابلسر و با رژه دريايي با حضور 146 فروند شناور در کلاس هاي 50 فوتي ، گلف دو موتوره ، لنج امداد و نجات ، قايق 17 فوتي و جت اسکي برگزار شد .

رژه دريايي، مقابله با ترور، مقابله با انفجار و بمب، زلزله و ريزش کوه، گلباران مزار شهدا، مقابله با سرقت بانک همراه با رهايي گروگان، تجمع غير قانوني کارگران و انسداد جاده، رژه خودرويي، طرح مهار استاني، اطفاي حريق جنگل، بمب‌گذاري و خنثي‌سازي در اماکن حساس، پدافندغيرعامل، جنگ الکترونيک و عمليات نمايشي از اجزاي اين رزمايش بود که در اين دو روز در مناطق و شهرهاي مختلف مازندران اجرا شد .

اين رزمايش دو روزه عصر امروز با اجراي برنامه هاي نمايشي خنثي سازي بمب در اماکن ، پدافند دورادور ، جنگ الکترونيک و عمليات نمايشي به پايان مي رسد .

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid