محل تبلیغ شما
کنسرت گروه موسیقی «آوای صحرا» ویژه بانوان

تاریخ خبر: 1394/10/14

کنسرت گروه موسیقی «آوای صحرا» ویژه بانوان

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 گروه موسیقی «آوای صحرا» ویژه بانوان 24 و 25 دی ماه به سرپرستی الهام کریمی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، «آوای صحرا» در این کنسرت با دو بخش سنتی-کلاسیک (آواز دشتی) و محلی خراسانی(آواز بیات اصفهان) به استقبال مخاطبان خود خواهد رفت. قطعاتی که در بخش اول(سنتی-کلاسیک) نواخته می شود  شامل غروب کوهستان، در این دنیا تک و تنها شدم، گلنار، سودای دل، فردا تو می آیی  در کنار  قطعه «سوختگان» به آهنگسازی پویا نیکپور است. در بخش دوم نیز قطعات محلی خراسانی با عنوان  گل لاله، جومه نارنجی، خوشه های گندم، شاختایی، سه گدار و صوت کبوتر  اجرا خواهد شد.
گروه موسیقی «آوای صحرا» از سال 93  فعالت هایی را  در زمینه موسیقی کلاسیک ایرانی را شروع کرد و اجرای این گروه با ارائه آثاری از بزرگان موسیقی ایرانی در فرهنگسرای نیاوران  مورد توجه علاقه مندان به موسیقی قرار گرفت.
کنسرت گروه موسیقی «آوای صحرا» با نوازندگی پدیده احرارنژاد:تار، آوا ایوبی:تار باس ، شیما بلوکی فر:کمانچه ، نازنین پدر ثانی:تنبک و مژگان ابوالفتحی:دف پنجشنبه و جمعه 24 و 25 دی ماه  ساعت 15 روی صحنه می رود

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid