محل تبلیغ شما
پرده نقره ای؛ شارليز ترون

تاریخ خبر: 1394/7/23

پرده نقره ای؛ شارليز ترون

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

شارليز ترون در بنوني در آفريقاي جنوبي متولد شد و تنها فرزند خانواده بود. او كه در مزرعه‌اي خارج از شهر بزرگ شد ، مخلوطي از خون هلندي، فرانسوي، و آلماني را در رگ هايش دارد. او ابتدا در زمينه باله تحصيل و در باله‌هايي چون «درياچه قو» هنرنمايي كرد، اما يك مصدوميت زانو او را براي هميشه از اين كار باز داشت. به همين دليل مادرش در سال 1994 بليتي يك سره به مقصد لس آنجلس براي او گرفت و شارليز به سراغ همه كارگزاران بلوار هاليوود رفت و دست خالي بازگشت. اما سرانجام او در فيلمي درجه 2 در سال 1995 جلوي دوربين رفت و نقشي بدون كلام به دست آورد. در سال 1996 در فيلم «2 روز در دهكده» بازي كرد و بعد در «آن كاري كه مي‌كني» جلوي دوربين رفت. از آن پس توانست در فيلم‌هايي چون «وكيل مدافع شيطان» با حضور آل پاچينو، «همسر فضانورد» و «جو يانگ» در سال 1998 بازي كند. در سال 2003 او در فيلم «كسب و كار ايتاليايي» باز كرد و در سال 2004 جايزه اسكار را براي بازي در فيلم «هيولا» گرفت. اين بازيگر فيلم‌هاي متعددي در دست تهيه دارد كه عبارتند از:
«آخرين چهره» به كارگرداني شان پن/ The Last Face
زمان اكران: 2015 /در مرحله پس از توليد
در اين فيلم شارليز ترون در نقش مدير يك آژانس  بين‌المللي در آفريقا بازي كرده كه با دكتري با بازي خاوير باردم آشنا مي‌شود كه در پي تحولات سياسي اجتماعي است و با هم به انتخاب‌هاي سختي دست مي‌زنند.
«شكارچي» به كارگرداني سدريك نيكلاس-ترويان/ The Huntsman
زمان اكران: 22 آوريل 2016 /  در مرحله پس از توليد
درباره اين درام ماجراجويانه اكشن اطلاعي ارايه نشده است. اما جسيكا چستين و اميلي بلانت و كريس همسوورت ديگر بازيگران آن هستند.
انيميشن «كوبو و دو رشته» به كارگرداني تراويس نايت/  Kubo and the Two Strings
زمان اكران: 19 آگوست 2016/ در حال ساخت
اين انيميشن درباره پسري به نام كوبو است. او زندگي ساكت و آرامي در يك دهكده ساحلي كوچك دارد تا اين كه روحي از گذشته زندگي او را بالا و پايين مي كند . روني مارا و متيو مك كاناهي از ديگر صداپيشگان اين انيميشن هستند.
«مد مكس: وستلند» به كارگرداني جورج ميلر/ Mad Max: The Wasteland
زمان اكران: نامشخص / در مرحله پيش از توليد
پلات اين فيلم نامشخص است و داستان در دنباله فيلم 2015 «مد مكس» اتفاق مي‌افتد و شخصيتي را كه شارليز ترون نقش او را بازي مي كرد، در مركز توجه قرار مي دهد. تام هاردي از ديگر بازيگران اين فيلم است.
منبع: سايت آي‌ام‌دي‌بي

تگ ها