محل تبلیغ شما
آقاي ‌مصباح نشاني نارمك را فراموش كرده‌ايد!؟

تاریخ خبر: 1394/6/28

آقاي ‌مصباح نشاني نارمك را فراموش كرده‌ايد!؟

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

دوران احمدي‌نژاد سرشار از اتفاق‌هاي منحصربه فرد در طول تاريخ 2500 ساله ايران بود. روزگاري كه اطاعت از احمدي‌نژاد اطاعت از پروردگار خوانده مي‌شد، اين فرد در پاسخگويي به مشكلات زمان رياستش، مردم را به سخره مي‌گرفت و وقتي چرايي گراني مواد مصرفي خانوار از او پرسيده‌ مي‌شد با خنده آدرس محل زندگي خود را مي‌داد و به طعنه مي‌گفت كه از آنجا خريد كنند.
حال بعد از اينكه ديگر نه خبري از گراني‌هاي بي‌رويه وبي‌ضابطه است و نه خبري از احمدي‌نژاد، معلم اخلاق و پشتيبان سال‌هاي نه چندان دور احمدي‌نژاد كه بارها به افرادي كه به دنبال رفع مشكلات مردم بودند، مي‌گفت مادي‌گرا و آنها را نقد مي‌كرد، امروز زبان به گلايه باز كرده كه چرا كالاي زندگي مردم گران مي‌شود؟! اي كاش يكي مانند احمدي‌نژاد بود و در پاسخ، آدرس نارمك تهران را به ايشان مي‌داد و اعلام مي‌كرد اگر گراني‌ها بعد از اين همه وقت كه مردم را كلافه كرد، بر شما هم تاثيرگذاشت مي‌توانيد به محله احمدي‌نژاد برويد و از آنجا خريد كنيد تا كمي از مشكلات مردم با خبرشويد.
  بيداري بعد از سال‌ها
به گزارش خبرگزاري‌ها و رسانه‌هاي سراسركشوردرحالی‌که مصباح یزدی در ایام دولت احمدی‌نژاد، هیچگاه نسبت به وضعیت معیشتی مردم و همچنین تشدید نجومی قیمت‌ها و تورم سخنی به میان نیاورده بود، در دولت جدید ضمن ابراز دلواپسی در این مورد و نگرانی برای شرایط مردم، برای نخستین بار گفت: امروز جنس و کالایی می‌خریم به عنوان مثال ۳ هزار تومان اما این جنس در هفته بعد ۸‌هزار تومان می‌شود، پس چگونه گفته می‌شود که تورم کاسته و تحریم‌ها برداشته شده است؛ ان‌شاء ا... که سخن این افراد درست است و عقل ما نمی‌رسد. وی که در موسسه خود و در جمع دانشجویان سخن می‌گفت، در عین حال با بیان اینکه تنها تأمین آب و نان مردم هنر نیست، اظهار داشت: آب و نان جنبه حیوانی انسان است، آنچه انسان را سعادتمند می‌کند وجهه ارزشی او به شمار می‌رود؛ نخبگان می‌توانند سرنوشت یک کشور را تغییر دهند. 
وی ادامه داد: کشور ایران از هر طرف به وسیله تحریم‌های اقتصادی، علمی و دفاعی مورد هجوم است اما خداوند به برکت اسلام و رهبری حضرت امام و رهبر انقلاب کشور را در غالب موارد بی‌نیاز کرد؛ آنچه سبب پیروزی بر دشمنان می‌شود خدمات فرهنگی است. 
   مصباح از موفقيت‌دشمن مي‌گويد!
مصباح با بیان اینکه دشمن بالا‌ترین تلاش خود را برای از بین بردن فرهنگ صرف می‌کند، ابراز داشت: دشمن از‌‌ همان زمان پیروزی انقلاب فهمید که برای جلوگیری از انقلاب باید فکر انقلابی از ملت گرفته شود و ارزش‌های ملت را تغییر دهد که متأسفانه موفقیت‌هایي نيز به‌دست آورده است. 
وی عنوان کرد: آنچه مایه خسارت و تأسف است تصمیم سازان و تصمیم گیران هستند که توجه ندارند خطر فرهنگی خطرناک‌تر از خطر مادی و مالی است؛ حضرت امام به صورت یک نفره در جهان تحول فرهنگی ایجاد کرد اما کسانی هستند که آگاهانه یا از روی غفلت توجهی به مسائل فرهنگی ندارند. وی اضافه کرد: اگر ما به اندازه‌ای پیشرفت کنیم که یکی از ایالت‌های آمریکا شویم یا از نظر حمایتی شبیه اسرائیل شویم آیا ما باید راضی شویم. رئيس مؤسسه پژوهشی و آموزشی امام‌خمینی (س) با بیان اینکه هدف از انقلاب انسانیت و رسیدن به قرب الهی بود، گفت: اگر فقط مسئله مادیت بود زمان شاه هم می‌توانستند زندگی کنند همان‌گونه که برخی گروه‌های سیاسی ملی‌گرا می‌گفتند اگر شاه دست از بلندپروازی بردارد دیگر
 مشکلی نیست. وی افزود: عده‌ای که خود را برای معنویت آماده کردند از سوی برخی افراد به آن‌ها گفته می‌شود دست از معنویت بردارید و هر علفی که دوست دارید در آخور خوبی برایتان آماده کرده‌ایم؛ این افراد همین موضوع را نیز دروغ می‌گویند اما اگر راست هم باشد هدف انسانیت بود. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه در هیچ یک از وصیت نامه‌های شهدا نیامده که برای ارزان شدن نان یا کاهش تورم شهید شده باشند، اظهار داشت: در وصیت‌نامه همه شهدا صحبت از حضرت امام، اسلام، انقلاب، تبعیت از رهبر و حفظ ارزش‌ها و دستاورد‌هاست.
  بدانيد،مردم بيدارند
حق‌گويي و دفاع از ‌آرمان‌ها نبايد تاثيرگرفته از جناح بندي‌هاي سياسي باشد و هر زمان كه اطرافيان و دوستان‌ما اشتباهاتي را انجام دادند آن را ناديده‌ بگيريم ولي براي تسويه‌ حساب‌هاي سياسي و انتقام شكست‌هاي انتخاباتي به طرف مقابل‌مان كه نظرات ما را قبول ندارد حمله كرده و جلوي كارهاي آنها دست‌انداز ايجاد كنيم.
 سال‌هاست برخي با سنگر گرفتن پشت آرمان‌ها و سخنان زيبا به دنبال بازي‌هاي جناحي خود هستند و تلاش دارند ملت را نيز باخود همراه كنند ولي شكست‌ سال 92 اين تفكر نشان داد مردم كشورمان برخلاف آن ادعايي كه برخي دارند بيشتر از پيش بيدارند و دچار سخنان اين جريان‌ها نمي‌شوند.

قانون

تگ ها