محل تبلیغ شما
صداوسیما رفوزه شد

تاریخ خبر: 1394/6/28

صداوسیما رفوزه شد

نشر این خبر با ذکر منبع: www.sarzaminjavid.com شایسته است 

سرمربی تیم نفت ایران با انتقاد از پخش نشدن بازی این تیم برابر الاهلی امارات گفت که صداوسیما رفوزه شد.

 پس از آنکه با وجود اعلام قبلی صداوسیما مبنی بر پخش دیدار تیم‌های الاهلی امارات و نفت تهران، این بازی از شبکه سه سیما پخش نشد علیرضا منصوریان به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: شما یار دوازدهم ما نبودید و بازی تیم نفت در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و صعود احتمالی به مرحله بعد هیچ اهمیتی برای شما نداشت. من برای سازمان صداوسیما و رییس شبکه سه متأسفم، چون فقط شعار می‌دهند. بازهم تأکید می‌کنم شما در چنین بازی حساسی یار دوازدهم ما نبودید و یک درخواست از شما دارم که بازی‌های فصل آینده ما در لیگ قهرمانان آسیا را هم پخش نکنید.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد: من پس از بازی به دلیل شکست برای مردم فوتبالدوست ایران ناراحت شدم و از اینکه نتوانستیم به جمع 4 تیم برتر آسیا صعود کنم شرمنده آنها هستم. چیزی که پس از پایان بازی مرا خیلی ناراحت کرد، این بود که رسانه ملی برای مردم فوتبال دوست ایران احترام قائل نشد و به رغم اعلام قبلی بازی را پخش نکرد. در حالی که از چند روز قبل پخش مستقیم آن را اعلام کرده بود. در واقع صدا و سیما با این کار خود به دیدگاه و شعور مخاطبین فوتبالدوست خود توهین کرد و آنها را سر کار گذاشت.

وی افزود: من فکر می‌کنم دلیل اصلی این کار این بود که بازی نفت برای آنها منافع مالی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال نفت تأکید کرد: من مطمئنم اگر به خاطر فشار تماشاگران استقلال و پرسپولیس و اسپانسرها و در مجموع منافع مالی نبود، علاقه چندانی به پخش بازی‌های آنها هم نداشتید و برای هواداران این دو تیم هم احترامی قائل نبودید، چون اصلاً تنها چیزی که برای شما اهمیت ندارد، زیبایی‌های فوتبال است.

منصوریان یادآور شد: از رسانه‌های نوشتاری، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها تشکر ویژه دارم، چون چه قبل از هر دو بازی رفت و برگشت مقابل الاهلی امارات و چه بعد از آن از ما حمایت کردند و به ما انرژی مثبت دادند. همچنین تشکر می‌کنم از برنامه 90 که با اینکه زیر مجموعه سیما هستند، اما گروهی را برای پوشش خبری ما به امارات فرستادند و با این کار در افزایش روحیه بازیکنان ما قبل بازی تاثیرگذار بودند.

وی در پایان گفت‌وگوی خود با سایت باشگاه نفت اظهار کرد: من به بازیکنانم به خاطر تلاشی که انجام دادند و باعث شدند در اولین فصل حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا تا این مرحله بالا بیایند، تشکر می‌کنم و از مردم فوتبالدوست ایران به دلیل آنکه نتوانستیم به جمع 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنم عذرخواهی می‌کنم، اما مسئولان محترم صداوسیما و شبکه سه سیما شما در امتحان شب گذشته به عنوان یار دوازدهم تجدید نیاوردید بلکه رفوزه شدید.

ایسنا

تگ ها