محل تبلیغ شما
سردار محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم،بازداشت شده است

تاریخ خبر: 1399/7/19

سردار محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم،بازداشت شده است

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس نهم بازداشت شد!

 
 
 
گروه سیاسی: سایت مدارا نوشت: رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی طی اظهارنظری اعلام کرد که یکی از اعضای قبلی کمیسیون اصل 90 پارلمان دستگیر شده است.
نصرالله پژمان‌فر در پاسخ به این سوال که «از روسای کمیسیون های اصل ۹۰ کسی بوده که خودش دچار خطا و فساد شود؟»، گفت: اینها را باید دستگاه‌های امنیتی پاسخ دهند ولی یکی از افرادی را داریم که چند روز قبل شنیدم، ایشان دستگیر شدند و کارهای اینچنینی را انجام می‌دهند.
فرد مورد اشاره پژمان‌‌فر، سردار محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم است که مدتی است توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شده است. پورمختار برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم هم ثبت‌نام کرده بود که از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد. گفتنی است اوایل شهریورماه سال گذشته دادستان تهران درباره اخباری درخصوص بازداشت محمدعلی پورمختار (نماینده مجلس شورای اسلامی) و آزادی وی با قید وثیقه را تکذیب کرده بود. پورمختار در مصاحبه ای که سال ۹۶ با خبرآنلاین انجام داده بود گفته بود که اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات می‌دهد. او از سال ۹۰ تصمیم گرفت لباس نظامی را کنار بگذارد و لباس نمایندگی به تن کند. پورمختار که در مجلس نهم رئیس کمیسیون اصل ۹۰ بود و در مجلس دهم با توصیه علی لاریجانی راهی کمیسیون حقوقی و قضایی شد. او حتی از تهدیدهایی که شده بود سخن گفت و تعریف کرد که در جریان بررسی ها، برخی به او می‌گفتند مراقب باش زمانی با کامیون تصادف نکنی!
بهار

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است