محل تبلیغ شما
بالاترین نشان آذربایجان به مهماندوست

تاریخ خبر: 1395/6/13

بالاترین نشان آذربایجان به مهماندوست

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

در ضیافت شامی که برای تقدیر از مدال آوران المپیکی آذربایجان برگزار شده بود از سوی رئیس جمهور، بالاترین نشان این کشور را به رضا مهماندوست اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، کاروان ورزشی آذربایجان در المپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب ۱۸ مدال طلا ، نقره و برنز در رتبه ۳۹ ایستاد. از این تعداد مدال تنها یکی رنگ طلا داشت و آن را نیز «رادیک عیسی اف» در رشته تکواندو کسب کرد. 

مراسم تقدیر رئیس جمهور این کشور از مدال آوران المپیکی شب گذشته طی ضیافت شامی برگزار شد و «الهام علی اف» بالاترین نشان دولتی این کشور را به رضا مهماندوست سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو اهدا کرد.۲۰۰ هزار دلار نیز جایزه نقدی به همراه این نشان به مهماندوست اهدا شد. «علی اف» در زمانی که این نشان را به سینه مهماندوست می زد از حضور وی در آذربایجان ابراز خشنودی کرد.  

این مربی ایرانی در پایان مراسم در خصوص جایزه فوق به خبرنگار مهر گف: خوشحالم از اینکه مسئولان آذربایجان تلاش یک مجموعه را برای کسب این افتخار بزرگ دیدند. اشک های من در این مراسم برای بی مهری هایی بود که به من از سوی فدراسیون تکواندو شد. از مسئولین ورزش ایران می خواهم که با امثال رضا مهماندوست آنگونه برخورد نکنید و به خاطر سلیقه های آدم های که خوب نیستند ، پاک شان نکرده و بعد «مزدور» خطابشان کنیم. 

علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی در واکنش به این اتفاق نوشت:

کاش قدر داشته هامون  رو بدونیم و ازشون استفاده کنیم، و اگر هم استفاده نکردیم حداقل بهشون برچسب نزنیم.

 

سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان بالاترین نشان دولتی این کشور را دریافت کرد.

 در مراسم تقدیر از مدال آوران المپیکی، الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان

.بالاترین نشان دولتی این کشور را به همراه ۲۰۰ هزار دلار پاداش نقدی به رضا مهماندوست اهدا کرد.

سایت نود

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid