محل تبلیغ شما
مجتبی ذوالنور برجام را موجودی «ناقص‌الخلقه» خواند

تاریخ خبر: 1396/1/27

مجتبی ذوالنور برجام را موجودی «ناقص‌الخلقه» خواند

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

حجت‌الاسلام مجتبی ذالنور نماینده مردم قم و رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور، اظهار داشت: رئیس جمهور محترم جناب آقای روحانی! برخی خبرگزاری‌های دولتی فرازی از مصاحبه شما را پس از ثبت نام برای نامزدی دوره بعدی ریاست جمهوری اینگونه منتشر کردند که هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند و نوزاد یعنی بر جام تصمیم گرفته اند، نمی‌توانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند.

وی خطاب به رئیس‌جمهور، افزود: حتما می‌دانید که اولا هیچ فرزندی در تاریخ (‌به استثناء حضرت مسیح) بدون پدر متولد نشده است؛‌ دوما  می‌دانید که "هوو " برای پدر و مرد بی ربط وبی معنی است و صرفا برای "زن " هوو مطرح است.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوما اگر آنگونه که گفته‌اید مادر واقعی بر جام شما باشید پدر این موجود دو رگه ناقص الخلقه، کسی جز آقای اوباما نمی تواند باشد.

ذالنور همچنین یادآور شد: چهارما اگر بتوانید اثبات کنید که این فرزند حرام زاده نیست و محصول یک پیوند مشروع است، توجه به نکاتی خالی از لطف نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از این موارد این است که، این نوزاد دورگه ناقص الخلقه، به‌قدری به والدین خود شباهت دارد که حتی بدون هیچ آزمایش ژنتیکی و تست ‌DNA نسب او اثبات شده است و هیچ "هووئی" نمی تواند مدعی او شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: به نوزاد برجام با داشتن چنین مادر مراقب و مهربان و چنان پدر قلدر و قلچماقی هیچ کس قادر نیست آسیبی وارد نماید چه رسد به کشتن او.

ذالنور با اشاره به اینکه متاسفانه تاکنون تنها کسی که نوزاد عزیز شما بر جام را تهدید به مرگ کرده است پدر این نوزاد آقای اوباما با تمدید و وضع تحریم‌های جدید و ناپدری خشن آن یعنی آقای ترامپ بوده‌اند، گفت: مشکل اصلی که ممکن است مرگ این نوزاد را رغم بزند این است که متاسفانه مادر او هنگام اجرای عقد ازدواج هیچگونه مهریه ای و یا شرط ضمن عقدی تعیین نکرده که تضمین استمرار زندگی خود و " نوزاد دلبندش برجام " باشد بلکه عزت، غیره و دست آورد چندین ساله قبیله، طایفه و خانواده خود را به خاطر عشق یک سویه به داماد، فروخته و شروط سنگین ضمن عقد آنان را هم پذیرفته است.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: مادر این نوزاد امروز مجبور است نامهربانی‌ها، تندی‌ها ، تحقیرها، فحاشی‌ها، کتک‌ها و زورگویی‌های آن شوهر و دارو دسته و هم‌پیمانانش را تحمل کند، بسوزد و بسازد و همانگونه که با چادر سفید رفته با کفن سفید برگردد.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل این است که متاسفانه این نوزاد ناقص‌الخلقه دورگه محصول یک ازدواج موقتی و صیغه ای است که ناپدری خشن یعنی آقای ترامپ حاضر به پذیرش او و مادرش نیست، خاطرنشان کرد: مرتب آنها را یا تهدید به مرگ می‌کند و یا در منگنه مرگ تدریجی قرار می‌دهد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس در خاتمه عنوان کرد: مرسوم است برای چنین پیوندهایی و تولد نوزادان تبریک می‌گویند ولی در چنین وضعیتی گفتن تبریک طعنه و زخم زبان و نمک بر زخم شماست. پس تسلیت حقیر را پذیرا باشید.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid