محل تبلیغ شما
از «جهاد اکبر» تا «فتنه اکبر»

تاریخ خبر: 1395/7/9

از «جهاد اکبر» تا «فتنه اکبر»

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

در حالی که روزنامه آرمان، نزدیک به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پس از ثبت‌نام ایشان در انتخابات مجلس شورای اسلامی از تیتر «جهاد اکبر» برای صفحه نخست خود بهره برده بود هفته نامه 9دی امروز با تیتر «فتنه اکبر» به این ماجرا واکنش نشان داده است.

به گزارش تابناک حمیدرضا رسایی، مدیر مسئول این روزنامه هم در اینستاگرام خود درباره «فتنه اکبر» می‌نویسد: فتنه شش سال قبل که باید آن را کودتای اصحاب خسته از مقاومت در برابر نظام سلطه و جریان پشیمان از آرمان های امام امت(ره)، علیه مدیریت انقلابی رهبر معظم و یاران صادق ایشان دانست.

بر خلاف آنچه شهرت یافته، در داخل کشور، سران فتنه نداشت بلکه فقط یک «سر» داشت و آن سرهای دیگر را نباید رؤوس فتنه دانست که در حقیقت بازیگرانی برای بازیگردان ماجرا یا همان «رأس فتنه» بودند و البته همه آنها در کلان قصه، بازی خوردگان اصلی سرویس‌های جاسوسی و جریان نفوذ یافته در بدنه مدیریتی کشور بودند.

فتنه شش سال قبل، هر چند در زمان خود به حق، «فتنه اکبر» دانسته می شد، اما طومار پرونده آن فتنه با خلق حماسه یوم الله 9 دی به صورت موقت پیچیده شد. اکنون اما فتنه دیگری از جنس «فتنه اکبر» در پیش است. برخلاف آنچه بسیاری می‌پندارند، زادگاه این فتنه، نه در انتخابات مجلس که در انتخابات خبرگان رهبری است.

مهمترین هدف این فتنه اما مانند فتنه پیشین، تضعیف «ولایت فقیه» است، آن روز با استفاده از سمبل های اسلامیت نظام به جنگ جمهوریت رفتند و امروز با بهره‌گیری از سمبل‌های جمهوریت، اسلامیت نظام را هدف گرفته‌اند.

 

فتنه اکبر دیروز با شال سبز سادات و شعار الله‌اکبر روی بام‌ها و خطبه دشمن شاد کن در نماز جمعه به میدان آمده بود تا حضور 85 درصدی مردم پای صندوق آرا که حق‌الناس بود را از باب حق‌الاحزاب، به کام عده‌ای شیرین کند و اما فتنه اکبر امروز، با شعار «لزوم نظارت بر رهبری و مقدم بودن عقل جمعی و شورای رهبری بر نظر یک فرد» به میدان آمده است.

دنیای اقتصاد

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid