محل تبلیغ شما
نقشه شوم تجزیه ایران

تاریخ خبر: 1395/9/5

نقشه شوم تجزیه ایران

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

پوریا زراعتی مجری برنامه «اتاق خبر» شبکه من و تو با انتشار مطلبی در صفحه مجازی خود در مورد تجزیه ایران، پرده از نقشه شوم این شبکه برای کشورمان برداشت.

 

شبکه بهایی من و تو که چندی پیش در یکی از برنامه هایش به نام «این هفته» با دعوت از چند تن از سران تجزیه طلب به بحث و گفتگو در مورد مواضع تجزیه طلبان پرداخته بود، با موج عظیمی از اعتراضات مردم مواجه شد. در واکنش به همین برنامه برخی از اپوزیسیون های فعال رسانه مانند: امید دانا در مورد انگیزه های تجزیه طلبی شبکه من و تو به افشاگری پرداختند.


در راستای همین پروژه، پوریا زراعتی مجری برنامه «اتاق خبر» شبکه من و تو با انتشار مطلبی در صفحه مجازی خود در مورد تجزیه ایران، پرده از نقشه شوم این شبکه برای کشورمان برداشت.

وی با انتشار تصویری از تجزیه ایران، نوشت:

«یکی از راه هایی که کارشناسان برای نجات ایران از سلطه جمهوری اسلامی پیشنهاد میدن، اینه که ابتدا ایران رو با یک نقشه از پیش تعیین شده و مهندسی تجزیه کنیم و بعد از فروپاشی رژیم حاکم، دوباره ایران شاهنشاهی رو بسازیم. (گاهی اوقات برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید یه چیزایی رو فدا کرد)»


این مجری پس از مواجه شدن با واکنش های مردم، پست مذکور را از صفحه اش حذف کرد.


حال باید دید با توجه به رویکرد فرهنگی این شبکه معاند در تخریب بنیان خانواده، چه برنامه های دیگری در دستور کار این شبکه قرار دارد.

 

 

 

بولتن نیوز

 

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid