محل تبلیغ شما
زمانی که بانوان به تمرینات می آمدند ادبیات هواداران فرق می‌کرد

تاریخ خبر: 1395/10/16

زمانی که بانوان به تمرینات می آمدند ادبیات هواداران فرق می‌کرد

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید تا زمانی که بانوان می‌توانستند در تمرینات تیمش حاضر شوند حتی یک بار هم حرف زشت از سوی تماشاگران شنیده نشد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از جلسه هم‌اندیشی در رابطه با فساد در فوتبال ایران به خبرنگاران، گفت‌: امروز جلسه خوبی را شاهد بودیم و امیدواریم که در یک مسیر خوب بتوانیم فساد را از فوتبال دور کنیم. مثال‌های خوبی در این جلسه زده شد، از جمله در حوزه بانوان. از برگزاری چنین جلسه‌ای خوشحال هستم و امیدوارم که این جلسات مقطعی نباشد. قطعا ورود به این مسائل تبعاتی دارد، ولی با پتانسلی که وجود دارد می‌توانیم به رشد فوتبال کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند مصداقی را در این زمینه معرفی کند؟ بیان‌ کرد: اسم شخص یا گروه خاصی در جلسه مطرح نشد. فقط برخی از نمونه‌ها مورد بررسی قرار گرفتند. مثلا می‌دانیم که چیزی حدود نیمی از دلالان در حوزه بازیکن مورد تایید فیفا و فدراسیون فوتبال نیستند و یا در بخش پایه‌ها آسیب‌پذیری بالایی وجود دارد. من یک مثال در جلسه زدم که به شما هم می‌گویم. پیش از آغاز فصل تمرینات ما و پرسپولیس تقریبا سه روز برای بانوان هم باز بود و برخی از خانم‌ها به همراه خانواده‌های‌شان در تمرین حاضر می‌شدند. در آن چند روز یک بار حرف زشت از سوی تماشاگران شنیده نشد، ولی بعد از این که آن‌ها نتوانستند به تمرین بیایند، ادبیات زشت بار دیگر نمایان شد. در کل قرار است این جلسه‌ای که امروز (پنج‌شنبه‌) داشته‌ایم ماهی یک بار برگزار شود.

علیرضا منصوریان در ادامه صحبت‌هایش درباره وضعیت آبی‌های استقلال و این که چرا او از پایه‌های تیمش بازیکنی نگرفته است، گفت‌: به‌ هر حال ما ارتباط‌مان با پایه‌ها قطع است. به نقطه‌ای نرسیده‌ایم که با پایه‌ها بتوانیم ارتباطی داشته باشیم. معتقدم باید فضای شایسته سالاری شکل بگیرد و تا زمانی که این فضا به طور کامل شکل نگیرد، به بحث پایه‌ها ورود نمی‌کنیم. استقلال و پرسپولیس ویترین هستند و مردم بچه‌های‌شان را به این دو تیم می‌آورند. در چند سال گذشته 10 تا 15 بازیکن از پایه‌ها به تیم بزرگسالان رسیده‌اند. در حالی که اگر شایسته‌سالاری بود باید خیلی بیش‌تر به تیم بزرگسالان اضافه می‌شدند. من صلاح دانستم که به مساله پایه‌ها ورود نکنم.

منصوریان در پایان ‌اضافه کرد: همان روز اول که به استقلال آمدم به افشارزاده و بعدها به افتخاری گفتم که ارتباطی با پایه‌ها نخواهم داشت. دوستان من که در پایه هم هستند ناخواسته وارد این کار شدند. با این حال اگر بازیکن شایسته‌ای وجود داشته باشد به صورت خصوصی او را می‌خواهیم و با او تمرین می‌کنیم و شرایطش را می‌سنجیم.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid