محل تبلیغ شما
روحانی تااسفندرئیس جمهوراست!

تاریخ خبر: 1395/6/20

روحانی تااسفندرئیس جمهوراست!

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

بر اساس برخی گزارش‌ها رئیس جمهور سابق در سخنرانی گذشته خود در جمع دانشجویان به بیان مطالبی درباره انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است

 

به گزارش جام نیوز، سایت اصلاح‌طلب انتخاب با استناد به آنچه "برخی منابع خبری نزدیک به رییس دولت های نهم و دهم" عنوان کرده نوشت: محمود احمدی نژاد اخیرا در یک جمع دانشجویی صحبت کرده و گفته است آقای روحانی تا اسفند ماه بیشتر رئیس جمهور نیست.


وی مدعی شده است این قدر فشار افکارعمومی و ناکارآمدی زیاد می شود روحانی دولت را رها می کند و این دولت نمی تواند ادامه دهد.


قابل ذکر است احمدی نژاد که طی ماههای اخیر وارد فاز جدید از فعالیت های سیاسی خود شده، انتقادات متعددی از دولت و مذاکرات هسته ای داشته است.


انتخاب بعد از نقل اظهارنظر تایید نشده رئیس جمهور سابق می نویسد: این انتقادات در شرایطی است که روزانه تخلفات بی سابقه ای از دولت قبل فاش می شود. ضمن اینکه جواد لاریجانی نیز اخیرا فاش کرد که احمدی نژاد در سال‌های آخر ریاست جمهوری‌اش پیشنهاد داد همه مواد غنی‌شده هسته‌ای را یک جا بدهیم و خودش هم با اوباما مذاکره و مسئله را حل کند!


انتخاب اضافه کرده است: ماههاست سفرهای تبلیغاتی انتخاباتی احمدی نژاد کلید خورده است. حامیانش از تعابیر موهومی چون "قیام" برای استقبال اندک مردم از او استفاده می کنند و منتقدانش، اصل سفرهای او را مغایر با قانون انتخابات می دانند.

 

 

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid