محل تبلیغ شما
دلیل انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال

تاریخ خبر: 1395/9/7

دلیل انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

دلیل انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال از زبان مدیرعامل باشگاه

 

مدیرعامل استقلال توضیحاتی درباره عدم فعالیت تیم فوتبال بانوان این باشگاه ارائه کرد و گفت: در تامین هزینه های این تیم دچار مشکل شدیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید رضا افتخاری در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال، درباره انحلال تیم فوتبال بانوان این باشگاه، گفت: بدون تردید باشگاه استقلال علاقمند به تیمداری در حوزه بانوان است و از این امر ما استقبال هم می کنیم اما گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که از دست ما خارج است. مطمئنا در آینده نزدیک با حل شدن بخشی از مشکلات، باشگاه استقلال مجددا اقدام به تیمداری در حوزه بانوان می کند.

وی اضافه کرد: در دو ماه گذشته، اداره مالیات در دو مرحله حساب مالی باشگاه استقلال را مسدود و موجودی باشگاه را برداشت نموده است. به همین دلیل ما برای تامین هزینه های باشگاه دچار مشکل هستیم. آیا با این شرایط می توانیم در حوزه فوتبال بانوان فعالیت کنیم؟

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برداشته شدن پول از حساب باشگاه به دلیل بدهی های گذشته از سوی سازمان مالیاتی مشکلاتی را ایجاد کرده و به همین دلیل در تامین هزینه تیم فوتبال بانوان دچار مشکل شدیم.

 

با اعلام انحلال رسمی؛امتیازات تیم فوتبال بانوان استقلال از لیگ حذف شد

انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال تهران از نظر کمیته مسابقات بانوان قطعی است و امتیازات این تیم از جدول حذف شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تلاش های برخی بازیکنان تیم فوتبال بانوان استقلال برای حفظ این تیم در لیگ برتر بانوان بی نتیجه ماند.

مسئولان باشگاه استقلال هم نامه انحلال رسمی خود را به فدراسیون فوتبال ارسال کردند تا امتیازات این تیم از جدول لیگ حذف شود. 

تیم فوتبال بانوان استقلال چند بازی معوقه هم به خاطر حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی داشتند و حذف آنها تغییرات چندانی در جدول ایجاد نمی کند. 

انحلال تیم فوتبال بانوان استقلال به خاطر تغییرات کادرفنی تیم صورت گرفت که باعث اعتراض بازیکنان جوان تیم و در نهایت ناراحتی مدیرعامل باشگاه شده بود. 

بازیکنان جوان استقلال، خواستار حضور امیرشقاقی در رأس تیم به جای نیلوفر اردلان شده بودند.

 

بعد از اعتصاب چند بازیکن تیم استقلال در جریان یکی از مسابقات این تیم به واسطه نشستن نیلوفر اردلان روی نیمکت و جلسه آنها با افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال بلافاصله تصمیم انحلال این تیم را گرفت و در نهایت طی نامه رسمی خواستار عدم ادامه فعالیت این تیم در مسابقات بانوان شد.

باشگاه استقلال ظاهرا تصمیم خود را در این زمینه نهایی کرده و در نشست امروز با بانوان تیم فوتبال استقلال این موضوع را رسما به آنها اعلام کرده است.

معصومه غلامی سرپرست تیم فوتبال بانوان استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، این خبر را تأیید کرد.

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid