محل تبلیغ شما
هدف گرفتن جنگنده اسرائیلی کارایران بود

تاریخ خبر: 1395/6/25

هدف گرفتن جنگنده اسرائیلی کارایران بود

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

بریت بارت؛

هدف گرفتن جنگنده اسرائیلی کار ایران بود

«یک مقام اطلاعاتی عرب می گوید شلیک دو موشک توسط سوریه به سوی جنگنده اسرائیلی که وارد مرزهای این کشور شده بوده، به علت فشارهای ایران صورت گرفته است...»

پایگاه آمریکایی بریت بارت (Breit Bart) ضمن مصاحبه با یک مقام عرب، مدعی شده که ایران دستور شلیک به سوی جنگنده اسرائیلی را صادر کرده است.

جنگنده اسرائیلی هدف گرفتن جنگنده اسرائیلی کار ایران بود

در این گزارش آمده است: «یک مقام اطلاعاتی عرب می گوید شلیک دو موشک توسط سوریه به سوی جنگنده اسرائیلی که وارد مرزهای این کشور شده بوده، به علت فشارهای ایران صورت گرفته است.

مقامات اسرائیلی تایید کرده اند که حرکت جنگنده های اسرائیلی در آسمان سوریه به علت حمله خمپاره ای به مناطق تحت کنترل اسرائیل صورت گرفته است. اما ادعاها مبنی بر سرنگونی یک جنگنده و یک هواپیمای بدون سرنشینی اسرائیلی، رد شده است و اسرائیل می گوید که موشک های سوریه هیچ تهدیدی برای جنگنده اسرائیلی ایجاد نکرده اند

این مقام اطلاعاتی عرب در گفتگو با بریت بارت عنوان کرد که هرچند ایران از آتش بس مورد توافق روسیه و آمریکا در سوریه حمایت کرده است اما بر این باور است که این توافق به شورشیان و کشورهای حامی آن ها فرصتی مناسب برای تسلیح و نیروگیری مجدد می دهد.

در ادامه این گزارش به نقل از مقام مذکور آمده است: «جناح اصولگرا در ایران به دنبال کاندیداتوری قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، در انتخابات آینده ریاست جمهوری ایران است. آن ها نمی خواهند که روز انتخابات فرا برسد و راه حل قاطعی برای درگیری های سوریه به دست نیامده باشد

 

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid

 

 

جام نیوز