محل تبلیغ شما
حذف تصویر ابن سینا از روی دفترچه های بیمه تامین اجتماعی

تاریخ خبر: 1397/3/27

حذف تصویر ابن سینا از روی دفترچه های بیمه تامین اجتماعی

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

استاندار همدان گفت: حذف چهره جهانی بوعلی سینا از روی دفترچه‌های تامین اجتماعی مصیبت است.

به گزارش ایسنا، «محمدناصر نیکبخت» استاندار همدان در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی این استان با بیان این مطلب گفت: حذف عکس این شخصیت جهانی بسیار جای تاسف دارد و بنده بخاطر این حرکت تاسف بار ناراحت شدم.

آقای نیکبخت افزود: این درحالی است که بسیاری از کشورها نظیر ترکیه مجسمه بوعلی سینا را در میدان های شهر نصب می کنند و تاجیکستان روی اسکناس های خود عکس این فلیسوف و پزشک را چاپ می کند و این شخصیت بزرگ اسلامی را برای خود مصادره می کنند اما در سازمان تامین اجتماعی عکس وی را از روی دفترچه های این سازمان حذف می کنند.

​استاندارهمدان گفت: در این زمینه اعتراض خود را بصورت مکتوب به دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور، وزیرکار، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارش کردم و خواستار پیگیری شدم.

سازمان تامین اجتماعی در دفترچه های جدید چهره ابوعلی سینا را حذف کرده است.

شایان ذکر است که زاد روز این شخصیت جهانی اول شهریور روز پزشک نامگذاری شده است.

آرامگاه این دانشمند بزرگ در همدان است.

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

0 0
هومن جعفری   undefined 1397/3/28 15:13:52

وسط‌ هاگیر‌واگیر جام‌جهانی خبر آمده که عکس ابوعلی سینا از روی دفترچه بیمه مردم برداشته شده! البته با این قیمت دارو و وضع تحریم و بعضی شرکت‌های خوش‌انصاف داروسازی که دارو‌ها را خوابانده‌اند تا قیمت بالاتر هم برود‌، پیشنهاد می‌کنیم عکس بابک زنجانی را بگذارند روی دفترچه بیمه‌ها! حداقل طرف یک زمانی قهرمان مبارزه با تحریم‌ها بود! عکس مدافع تیم ملی مراکش هم برای روی دفترچه بیمه خوب است. حال مردم را از خیلی از بیمارستان‌ها بهتر مداوا کرد! گزینه‌های دیگری هم برای دفترچه بیمه هست. مثلا بعضی از این شخصیت‌هایی که می‌روند پشت تریبون یک حرف‌هایی می‌زنند که آدم سردرد می‌گیرد. عکس بقایی هم برای روی کاور دفترچه بیمه خوب است. اگر داروهایتان را به موقع نخورید این شکلی می‌شوید!
خلاصه اینکه همین کارها را کرده‌اند که استاندار همدان صدایش درآمده و گله کرده که چرا عکس ابو‌علی سینا از دفترچه بیمه حذف شده!