محل تبلیغ شما
تقدير از اسطوره بي‌همتاي موسيقي اصولگرايان،تتلو!

تاریخ خبر: 1396/4/26

تقدير از اسطوره بي‌همتاي موسيقي اصولگرايان،تتلو!

نشر این خبر با یاد ناشر"سرزمین جاوید" شایسته است

 

آخر و عاقبت جريان مدعي ارزشي؛ دخيل بستن به تتلو!

تقدير از اسطوره بي‌همتاي موسيقي اصولگرايان!

مراسم یک سالگی «فارس پلاس (زیرمجموعه خبرگزاری فارس) عصر ديروز (یکشنبه ۲۵ تیر) درحالی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که امیرحسین مقصودلو (ملقب به تتلو!) مورد تقدیر اصولگرايان حاضر قرار گرفت و حميد رسايي به وي يك تابلو هديه داد! در اين جشن، که با حضور تتلو (اسطوره موسیقی اصولگرایان!!) برگزار شد بعد از اعلام خبر بازداشت حسين فريدون (برادر رییس‌جمهور) حاضران با ابراز شادمانی كف و سوت زدند!
همنشینی تتلو با چهره‌ها و فعالان سياسي اصولگرا چون نقوی حسینی، رسایی، ضرغامی و سید نظام موسوی در صف اول جلب نظر مي‌كرد. به هنگام اعطای نشان و هدیه ویژه اصولگرایان به تتلو توسط حمید رسایی عضو جبهه پایداری و عزت الله ضرغامی دستیار رییسی! مجری از این اتفاق به عنوان پایان کدورت توسط ارزشی‌ها یاد می‌کرد! در همين زمينه، برخي از واكنش‌ها در فضاي مجازي به اين مراسم و خصوصا حضور تتلو و تقدير از وي را بخوانيد:

* حمید داودابادی، نویسنده اصولگرا: بعنوان یک بچه شیعه خجالت کشیدم و جشن خبرگزاری فارس را ترک کردم . وي در کانال تلگراکی خود نوشت: امروز عصر رفتم جشن تولد یک سالگی فارس پلاس.
تتلو بود و رسایی. ضرغامی بود و بهنوش بختیاری. همه اهالی فرهنگ این وری بودند!
همون اول، مجری برنامه آقای ذکریایی در جواب صلوات مردم که به گوش ایشون رسا نیامد، گفت:
"این صلوات به درد عمه تون می خوره!" به عنوان یک بچه شیعه، از خودم خجالت کشیدم. بلند شدم و رفتم خونه. توی راه با خودم کلنجار رفتم که: "اگر چنین چیزی در مراسم اون وری ها اتفاق می افتاد، چه ها می شد؟!" عزیزان! یادمان نرود: هدف وسیله را توجیه نمی کند!

* امّا هنر چشمهٔ زاینده است و دولت پاینده و گر هنرمند از دولت بیفتد، غم نباشد که هنر در نفس خود دولت است؛ هر کجا که رود قدر بیند و در صدر نشیند. (گلستان سعدی)

* كبوتر با کبوتر، باز با باز/ کند هم جنس با هم جنس پرواز!

* این‌که صف اول نشست اصولگرایان از آیت‌الله مهدوی کنی، ناطق نوری، عسکراولادی و... به تتلو، رسایی، نقوی حسينی و ضرغامی تنزل كرده، اين_يعني_يك_اشكالي_هست!

* صادق حسيني روزنامه نگار: قدرت دفع ⁧اصولگرايان ⁩درحد آقاي ⁧ناطق نوري ⁩و قدرت جذب شان درحد الهام چرخنده ⁩و ⁧تتلو است: اين يعني يك اشكالي هست!

* حال و روز اخلاق و فرهنگ اصولگرایان!! تقدیر رسایی از تتلو!! سقوط اخلاق را تعریف کنید! 

 


*  کاری به این تتوها که پاک نمی شه نداریم اما کسی که توبه می کنه باید تیپ ظاهریش متفاوت باشد و انتظار است حداقل برادر تتلو از دستکش استفاده کنند.

جشن یک سالگی فارس پلاس با عزای چند سالگی صداقت
یک شاعر در متنی در انصاف نیوز درباره‌ی علت حضور داریوش کاردان در عکس‌هایی در مراسم سالگرد کانال فارس پلاس نوشت: جشن یک سالگی کانال تلگرامی فارس پلاس – مربوط به خبرگزاری فارس – با حضور افراد مختلفی به ظاهر هنرمند و سیاسی برگزار شد. اما آنچه این به اصطلاح جشن را زیر سوال می‌برد سوء استفاده‌ی برگزار کنندگان آن از برخی چهره‌ها و دست زدن آنها به هر کاری برای به نمایش گذاردن تصویر هنرمندان واقعی و مردمی با روش های غیر اخلاقی است. نمونه‌ی آن تصویر داریوش کاردان است. وی که برای اجرای شب شعر در حلقه‌ی رندان به حوزه‌ی هنری رفته و طبق اعلام قبلی وارد تالار اندیشه شده بود با تصویر و چهره‌های غیر متعارف با این جلسات مواجه می‌شود. حین ورود وی به سالن عکس‌های متعدد از وی گرفته می‌شود.


کاردان با دیدن اعضای غیر عادی و ناهماهنگ با جلسه‌ی (در حلقه‌ی رندان) از سالن خارج و از خبرنگار فارس پلاس تقاضا می‌کند به اخلاق حرفه‌ای خود پایبند بوده و عکس‌های وی را به خاطر یک ورود اشتباه آنهم تنها به راهروی جلسه پخش نکند چرا که وی قصد حضور در جلسه را به هیچ وجه نداشت، ولی متاسفانه عکاس و خبرنگار فارس پلاس عکس وی را در راهروی سالن ارسال و ذیل عکس تتلو انتشار می‌دهد. کاردان بلافاصله با حضور در جلسه‌ی (در حلقه‌ی رندان) تبری خود را از این جلسه اعلام و انتشار عکس و خبر خود را غیر اخلاقی اعلام می‌دارد. فارس پلاس تاکنون در این زمینه و در جهت عذر خواهی از چهره‌های فرهنگی و هنری کشور مطلبی عنوان نکرده است.

 

بهار

 

جريان ها ي خاص پشت پرده ريزش ها و رويش ها را به نمايش گذاشتند!

افول‌گرايان

 

خاطرمان هست برخي افراد كه خالكوبي‌ها و تتوهايي بر بدن خود زده بودند، براي حضور در مجموعه‌ورزشي‌ نهادهاي خاص،استخدام‌‌ و ... با مشكل روبه‌رو مي‌شدند و به نوعي با آن‌ها برخورد مي شد كه گويي مرتكب گناهي كبيره شده يا به بيماري واگيردار مبتلا هستند! اما گويي بانيان اين نوع تفكر استحاله شده‌اند و براي ماندن در قدرت راهي جز دستاويز قرار دادن مكروه‌هاي ديروز و تبديل آن‌ به مستحبات امروز، ندارند.

برداشت‌هاي جناحي از بيت‌المال

ماجرا اين‌گونه بود كه طبق معمول گذشته، تالار انديشه حوزه‌هنري كه جزوي از بيت‌المال است و بايد در اختيار همگان باشد، دوباره شاهد حضور جرياني خاص بود. همان‌گونه كه در انتخابات‌هاي مختلف به جايگاهي براي تبليغ گروه‌هاي خاص تبديل شده بود و همچنان برداشت‌ها و سوءاستفاده‌هاي جناحي از آن ادامه دارد.

تبليغ براي نمايش افول

آن‌ها مدت‌ها بود براي مراسمي با اين محتوا تبليغ مي‌كردند:« به جشن تولد داغ فارس پلاس دعوتین!قراره جشن تولد یک‌سالگی بگیریم. خیلی از اونایی که در فضای مجازی جنجالی شدن هم، میان!عصر یک‌شنبه ۲۵تیر!ظرفیت محدوده سریع‌تر ثبت نام کن».

جرياني كه همواره برخي تفكرهاي ناهمسو با خود را تكفير مي‌كردند، امروز مي‌كوشند تا ريزش‌هاي خود را با رويش‌هاي تخيلي جبران كنند. آن‌ها بزرگاني مانند آيت‌ا...‌هاشمي، ناطق‌نوري،علي‌لاريجاني، حسن‌روحاني و ساير شخصيت‌هاي نامدار انقلاب را از خود دور كردند تا به پديده‌هاي اجتماعي كه حال و روز مشخصي دارند، نزديك شوند. حال اين نزديكي تا چه حد براي آن‌ها راهبردي است، مشخص نيست ولي بيشتر شبيه به ‌تاكتيك‌هاي برگرفته از تفكر ماكياوليستي است كه اين روزها شديد دچارش شده‌اند.

انتحار و نمايش عريان

آن‌ها خوش مي‌دانند كه مردم امروز زير بار تفكرهاي پوشالي آن ها نمي‌روند بنابراين با عملكردي انتحاري سعي در خود نمايي براي ملت دارند.نمايشي عريان كه تمام خصوصيات و آرمان‌هاي آن‌ها را نمايان مي‌كند.

اين جريان در روز گذشته برگ زريني در تاريخ ثبت كردند.برگي كه نه براي آن‌ها درخشان باشد، خير! بلكه برگي كه سبب شد تا افول آن‌ها را تا سرحد واپس‌گرايي 40 يا شايد50 ساله به سمت دوران گذشته به نمايش بگذارد.

ابتذال فرهنگي

آن‌ها روز گذشته، فردي به نام اميرحسين‌مقصودلو را كه مقتداي‌شان ابراهيم رئيسي وارد دنياي سياست‌كرد، به ميان خود آوردند. تتلويي كه روزگاري امثال او به عنوان نماد ابتذال و تهاجم فرهنگي از سوي بزرگان همين تفكر به خورد مردم داده مي شد، امروز به سنبل مقاومت براي اين افراد تبديل شد‌ه‌است.

طعمه اي به نام تتلو

تتلو شايد نماينده قشري باشد كه در سال‌هاي اخير توسط همين تفكر كه او را امروز تقديس مي‌كند، سركوب شده و دفتر نقاشي كه بر روي بدن او نقش بسته است، عقده‌هاي سرگشاده از فشارهاي همين جماعت افول‌گراست!

بازيگرداناني كه در پشت صحنه، امثال تتلو را مديريت مي‌كنند، شايد به آهنگ «بذار تو حال خودم باشم» او راگوش نداده باشند يا كليپ‌هاي آنچناني او را نديده‌باشند(يا شايد هم ديده باشند) ولي بي شك خوب مي‌دانند كه تقدير از تتلو، شايد بتواند كار آن آب و صابوني را كند كه روزگاري روحاني براي طهارت آن‌ها بعد از انتخابات به زبان آورد.

تتلو نه شخصيت سياسي است و نه عمق‌فرهنگي دارد، اما به خوبي مي‌داند كه عالم سياست، دنياي بده و بستان است. زماني كه مي‌خواند:« من‌خستم، دنيا يك جور رقصه خاصه، باهاش برقص» يعني فرماني كه اين روزها، در دستور جريان‌هاي محافظه‌كار قرار دارد براي آنكه به خواسته‌هاي خود برسند.

دفاع لشگري از تتلو

مقصودلو آن‌قدر به نفوذي‌ها و توان ناتوي فرهنگي داخلي اعتقاد دارد كه مي‌گويد:« من خستم اما می‌دونم، که می‌رسم بالاخره‌، من می‌سازم دوباره دنیامو یه نفره!» تتلو دنياي خود را ساخت اما نه به تنهايي، يك‌ لشگر پشت او ايستادند.

آرايشي جديد اما عجيب كه برگرفته از اعضاي كميسيون امنيت ملي‌مجلس! نمايندگان محترم شهرقم!اعضاي جبهه پايداري!مسئولان رسانه‌وابسته به نهادهاي خاص! رييس پيشين و ارزشي! صداوسيما و افسران جنگ نرم! است.

صاحبان قيچي و تفنگ، دست به دستان فردي دادند كه در مرام گذشته آن‌ها، روي بدن خود صور قبيحه را درج كرده و تنها وجه مشترك آن‌ها، مخالفت با روحاني و رفاقت با رئيسي است.

اين جريان، ژست اپوزوسيون به خود گرفته اند و به نوعي سعي دارند تا براندازي نرم روحاني را در جامعه عملي كنند اما بي شك مردم ما همان‌گونه كه در انتخابات سال‌هاي گذشته نشان دادند، در ادامه نيز به اين جماعت ثابت مي‌كنند كه اينان به ناكجا آباد مي‌روند.

هيهات

منتظر مي‌مانيم تا ائمه‌جمعه و مدعيان انقلابي‌گري، نسبت به اين نوع اقدامات كه با پول بيت‌المال انجام مي‌شود، موضع بگيرند. فرياد وامصيبتا سر دهند و وضعيت‌ فرهنگي كشور را برباد رفته بخوانند.

كاش تشخيص خوب از بد در اين روزگار آخرالزماني، كمي توسط صاحبان خرد تبيين شود تا هر جماعتي با هر وسيله اي تلاش نكند به خواسته‌ها و اهداف خود دست پيدا كند و با پنهان شدن در پشت‌انقلابي‌گري و مقدسات، هر عاملي را دستاويز حيات سياسي خود قرار ندهند.

قانون

به کانال سرزمین جاوید بپیوندید : telegram.me/sarzaminjavid